Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális dolog az, ha én a...

Normális dolog az, ha én a telefonszámomat kb 3-4-5 hónaponként cserélem mindig valami jól hangzó telefonszámra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D én 10 éve nem cseréltem már teló számot. elég betegesen hangzik amit leírtál :))))
2020. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
100%

Van baj a toronyban... de a te dolgod.

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz :D

2020. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
100%

Végül is nem tilos...

Egyébként anyádék meg az ismerőseid mit szólnak hozzá?

2020. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
100%
miért nem elég 1?
2020. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a jól hangzó tel szám?
2020. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert annyi jól hangzó telefonszám létezik, hogy pár havonta lehessen csereberélni őket. 😁😀
2020. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

De rég hallottunk felőled!


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


A kérdésedre a válasz:

Nem, nem normális. Mivel törvénybe nem ütközik, ezért azt csinálsz a telefonszámoddal, amit csak akarsz!

2020. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ.

7/7-nek azt a kérdést nem én tettem fel.

Igazából keresem mindig a jobbnál jobb telefonszámokat, szeretem a 3-as számmal kezdődő telószámokat, pl. 317 vagy 327 illetve amik nagyon bejönnek azok az új 1-es számmal kezdődő számok. Ha meglátok egy ilyen vagy ehhez hasonló esetleg nagyon könnyű telefonszámot a Tescoban akkor rögtön bevágom a kosaramba, és megveszem. Volt olyan is, amikor egyszerre 4-et vettem meg, mert úgy éreztem, hogy nekem azokra szükségem van.

2020. máj. 5. 20:08
 9/99 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben rendszereznem ezt az egeszet, ne csak akkor vegyel uj szamot amikor meglatsz egy ujabb, jol hangzot, hanem utemezetten, minden 4 honapban egyszer (akkor is, ha mar abban a honapban csereltel). Ez azert fontos, mert igy veletlenul sem fogja senki eltarolni a regit ami nyilvan gond lenne a kovetkezo jol hangzonal. Plusz, ha valamelyik mar nem annyira hangzik jol, lehet cserelni ket het mulva (ennel surubben ne, mert megzavarja a telefon belso nyilvantartasat). Na most, ha 5 havonta is cserelsz, az asztrologiailag is javasolt, mert ugye a holdciklusok miatt egyebkent is szukseges lenne 8 hetente, az 5 honap meg 42 het, igy elebe tudsz menni hogy ne legyen gond ha pl. hetvegere esik es nem tudsz cserelni. 6 havonta egyebkent is kotelezo cserelni, ennyi ido alatt elkopik a SIM kartya is es mindenfele zavarok adodhatnak a telefonalas soran.


Remelem segitettem.

2020. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, pszichiater latott mar?
2020. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!