Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG telefonokról mi a...

Az LG telefonokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Régebben volt lg telefonom és nem nagyon voltam vele megelégedve (LG leon)

Mivel elég rég volt (kb. 4 éve) nem tudom hogy azóta változott-e és hogy az újabb modellek megbízhatóak-e?



2020. máj. 27. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az LG gyart alsokategorias, 40e forint alatti keszuleket es 300e feletti csucskeszuleket is. A Leon mondjuk pont a legalja volt a kinalatuknak, de annyi penzert nem is nagyon szamithattal masra. Ebbol nemigen lehet levonni kovetkeztetest arra vonatkozolag, hogy az LG mint marka megbizhato-e vagy sem...
2020. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt LG telefonod.. na de milyen.? 30 ezres hulladék? G szeriam volt, semmi baja a mai napig pörög..
2020. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs velük gond. Igyekszik a gyártó. De valahogy sosencsenek sehol. Nem övék a csúcskategória, nincs náluk ár/érték arányos bestbuy készülék...

Ha szeretnél, mert tetszik, akkor nem nyúlsz mellé, de egy xiaomival ugyanazon az áron előrébb vagy.

2020. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LG telefonok is elég elpusztíthatatlanok, osztálytársamnak volt, dobálta/taposta, már szanaszét volt repedezve a kijelző de még mindig működött és most is megy még.
2020. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én most kaptam(LG k40s) eddig nagyon tetszik,a funkcióival teljesen megvagyok elégedve:))

Hosszútávon meg majd kiderül,hogy hogy bírja

2020. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Oaken Di válasza:
Nagyon strapabíró megéri hasonló mint a Samsung.
2020. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LG-nél az utóbbi időben nem sok gyártó adott ki több hibás telefont.

Csak pár hibás:LG G3, LG G4, Nexus 5X, LG G5.

Kijelzőhiba, alaplap hiba(nálam is hunyt el Nexus, ezer hála...), repedés de az új Pixelekben is hulladék kijelzőt raktak.

De általánosítani ezért is hülyeség(a fent leírt válaszok kicsit viccesek is ezért, dobálni pl. egy mai V40-t, hát nem tudom...).

Amúgy szerintem felejtős, elvesztették a fonalat már jó régen és nem haladnak a korral, nem áraznak jól, nincs egyedisége a telefonnak amiért érdemes megvenni.

Egyedül az szól mellettük hogy az aktuális V-s LG-be jó a DAC, de ha az nem szükséges igazából ignorálni lehet azt a pár darab, túlárazott telefont.(aztán kitudja milyen szériahiba jön elő, mennyi fog belőlük lehalni 1 év múlva)

2020. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Nem lehet egytípus alapján véleményt mondani, főleg ha az egy legalsó kategóriás belépőszintű modell...

Személy szerint nekem soha nem volt velük gondom, igaz a G-sorozatból használtam ezeket. Konkrétan a G2 és G5 járt nálam, mindkettőt hosszabb ideig használtam. Mindkettő az azévi csúcskategóriát képviselte; egészen pontosan -ugyan ezt így hivatalosan nem kommunikálták- az aktuális SGS ellenfelének szánták, kedvezőbb áron (az említett típusok esetén ez értelemszerűen a Galaxy S4 illetve S7 volt); melyeknél az LG mérnökeinek sikerült jobb szerkezetet összehoznia -azóta viszont valahogyan elmaradt az innováció, az újabbak már nem igazán hoztak egetrengető újdonságokat. De ettől függetlenül a G5 utódjaként is ez volt az első számú jelölt - vegül csak azért nem LG lett, mert kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot. De az öcsém jelenleg is egy G7-et nyúz és teljesen meg van vele elégedve...

A nagyobb és híresebb márkák mellett az LG ritkán kerül szóba, de semmivel nem rosszabb azoknák, sőt! -és az árazása is valamivel barátibb...

2020. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!