Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék telefontvenni....

Most szeretnék telefontvenni. Eddigsamsung telefonom volt de régebbi fajta. Véleményeket irnátok az alábbi telefonokrol hogy szerintetek melyik a jobb, és mért. : Samsung galaxy S7 edge, Iphone 7, samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mik az elvárásaid.

Ha nincs elvárás, csak drága telefon kell, bármelyiket megveheted, nem fog feltűnni a különbség.

2017. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az ára érdekel, hanemmelyik a jobb. Kinek melyik vállt be jobban.Mik a tapasztalatok. Attol még hogy drága nem biztos hogy jobb :)
2017. júl. 1. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a jobb? Szerinted mi a jobb, egy kombi, vagy egy kétüléses kabriolett, vagy egy modern traktor? Tegyük fel, mind ugyanannyiba kerül. Na?


Mik az igényeid, mire használod a telefont, mi tetszik neked? Ezek alapján döntsd el. Az iPhone és a Galaxy S7/8 nagyon jó, valamelyik ebben, a másik abban jobb. És mindegyiknek megvannak az előnyei. De mindegyik megvételekor kell valamiféle kompromisszumot kötni. Én az S8-at venném magamnak, de mindhárom jó, csak másképp.

2017. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem s7 edgém van és szerintem nagyon jó bevált telefon hangzásba is nagyon jó!! És csak külsőleg nezve meg csodaszép de ugye nem csak szépnek kell lenni hanem jónak..és szerintem ez nem egy rossz telefon mindent tud amit kell..annyi baj van csak :) hogy oda kell figyelni rá mert ha napi szinten egyfolytaba nyomkodod akk ak aksi eleg hamar csunyan lemegy akar mar aznap du ra!!.. de lehet ez igy van mas telonal is mondjuk nem tudom ezt... de egyebkent en epp most valok meg az s7 edgemtol ha erdekel eleg jo arba is raadasul... es meg szinte uj.. nem azert mert nem jo hanem mert anyagilag most fontosabb a penz mint hogy telom legyen
2017. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!