Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha jófogáson vásárolok egy...

Ha jófogáson vásárolok egy használt telefont, honnal tudhatom majd hogy nem fogják le tiltani?

Figyelt kérdés

Ha esetleg elkérem a számlát a telóról az úgy oké?(mármint úgy értve hogy ki lett fizetve)

Mik a tapasztalatok?

Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek! Legyen szép napotok!


2020. máj. 27. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Sehonnan. Jófogásról semmit, használt elektronikai kütyüket meg aztán főleg.
2020. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne álmodj ha ébren vagy.

Ha akarnak, áthajintanak és integethetsz a pénzednek.

"Ha esetleg elkérem a számlát a telóról az úgy oké?"

A részletre vett telóról nincs olyan számla hogy teljesen ki lett fizetve.

A nem részletre vásároltat meg nem tiltják le.

De gyakori a kettő keveréke, amikor részletre veszik, eladják egy hamis papírral, aztán nem fizetik.

Törvény nem véd a hülyeség ellen, szóval ha belefutottál egy ilyenbe, reklamálhatsz meg perelhetsz, de nem egyszerűbb megelőzni a bajt?

2020. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
inkább vegyél újat. abból nem lesz baj. jó androidot adnak kevés pénzért már.
2020. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 50-60 ezer ft ért lehet e egyáltalán normális telót venni! Tudnátok ajánlani valamit! Vettem 2 éve 40 ezer ft ért telót de egy kalap szart nem ér! Lassú mint a csiga
2020. máj. 27. 18:36
 5/6 anonim válasza:
én is 2 éve vettem. enyém 30 körül volt. még most is gyors meg minden. mondjuk én nem pakolom tele mindennel feleslegesen. ha nincs leterhelve nem lassul az le. plusz az alap vírus és tisztító programot is használom rendszeresen. enyém am meizu M6. már ezt lehet nem árulják azóta.
2020. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyém redmi de soha többé nem veszek ilyen kínai telefont az biztos
2020. máj. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!