Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne a kerdesem hogy hogy...

Az lenne a kerdesem hogy hogy lehet atallitani a Samsung SGH U600-nal a videomeretet, mert nalam akarhanyszor videozok 10 masodperc utan azt irja ki hogy UZENETFILE meretkorlat?

Figyelt kérdés
Aki tud legyszi segitsen.Elore is koszik!!!
2008. nov. 24. 12:01
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van, de ezt még sosem tapasztaltam nála. Nem lehet, hogy a memóriája tele van? Próbálj róla minden rajta lévő képet, videót, zenefájlt átmenteni számítógépre, hogy ne vesszen el, és utána próbáld meg megint! Ha így sem jó, szerintem nézesd meg vagy legalábbis kérdezz rá egy szervízben,vagy ha garanciás,javíttasd, mert nem kéne ilyet kiírnia!
2008. dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!