Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb az LG OPTIMUS...

Melyik a jobb az LG OPTIMUS ME vagy a SAMSUNG GALAXY MINI olyn célokrra mint pl. :MULTIMÉDIA ANDROID JáTÉK FUTTATÁS és AKADOZÁSMENTESSÉG?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:32
 1/8 anonim válasza:
mindenképp ez a két telefon közül akarsz választani? a galaxy mininek nagyobb a kijelzője de nem valami szép és a processzora se valami erőmű inkább spórólj egy jobb telóra pl. galaxy ace de ha vâlasztani kêne inkâbb az optimus me mert a galaxy mini kijelzője sztem nagyon ronda
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz
2011. nov. 1. 09:28
 3/8 esh. válasza:

szerintem külsőre szebb a mini, és a kijelzője sem "ronda". .. de kinek, hogy.

egyébként mini-m wan (a másikon nem is gondolkoztam).

wannak hóbortjai, de az összes többinek is.

én személy szerint nagyon szeretem, és mióta megwan nem nagyon wan olyan telefon amire lecserélném. (nem azért mert nincs tőle tudásban jobb, hanem mert tényleg megszerettem.)

2011. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössz és mondjuk egy LG OPTIMUS NET jobb -e ezeknél ugyan ezekre a célokra?
2011. nov. 5. 17:50
 5/8 esh. válasza:

hát azt nem tudom. még nem wolt a kezemben olyan telefon.

de ezek szerint LG hű wagy. :D szerintem akkor az optimus black-et(ami wan fehérben is/white néwen.:D/) is megnézheted, bár nem tudom mennyibe kerül, wagy

az lg optimus 3D. walószínüleg tud walamit az a telefon. :D

és ez szerintem talán a legideálisabb játékokhoz meg szinte mindenhez, és 3D szemüweg sem kell hozzá. :)

2011. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

walaki nagyon ért hozzá, igazam wan?

de 2 jük közül mindkettő akadozós, nézz olyat, aminek a professzora 1 ghz vagy a fölötti, azok már drágábbak, ámde kevésbé akadnak pl SE xperia neo, arc ,ray samsung galaxy w ,s ,s II HTC desire, lg optimus 2x, black

2011. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem a kérdező azért írta ezt a két készüléket mert gondolom ennyit szánna rá szóval ne nagyon ajánlj ilyen drága telefonokat kedves w zős on: nem muszáj az 1ghz 800mhz is elég az akadásmentességhez galaxy ace vagy motorola defyt tudom ajánlani
2011. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Samsung galaxy s3
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!