Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van tele a belső telefon...

Miért van tele a belső telefon tároló hely ?

Figyelt kérdés
Van egy Prestigio Muze D3 telefonom, belső tárolója 4 GB de semmit nem raktam rá , se zene se képek se applikációk, mégis egy idő után teljesen tele van, az app kezelő írja hogy zene,képek,app 5%-ék , egyéb 95%-ék , de nem tudom mi az az egyéb mit takar ez a fogalom! vettem bele 64 gb-os memória kártyát ha fényképezek is arra menti a fotókat mindent , de minden gyári vissza álltás után ezt csinálja kis időre rá , mi a teendő ?
2020. máj. 28. 18:40
 1/3 MancsWolf ***** válasza:
100%
Mert 4Gb édeskevés. Eleve magának a rendszernek is kell hely. Utána jönnek a telepített alkalmazások amiket még ha valamilyen csoda folytán valami régi rendszer van és át tudod rakni SD re őket akkor is vannak részei amik telefon memóriában vannak. Jön még cache stb. Szóval ez ilyen. Ezzel kell együtt élned. Vagy venni egy normális telefont.
2020. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 helikopeter ***** válasza:
100%
4Gb ma már nagyon kevés, a rendszer alkalmazások és előre telepített appok relatíve sok helyet foglalnak. Kb ez a 95%-od. A maradékot elfoglalja a gyorsítótár (cache) és a frissítések. Töröld a nem használt appokat, már amit lehet, keress helyettük kissebbeket. Töröld a cache memóriát, bár ez csak ideiglenes. Kapcsold ki az automatikus frissítéseket. Helyezd át, amit lehet a külső memóriára, bizonyos android verziók sajna ezt már nem támogatják. Néha kapcsold ki a telefont, mondjuk éjszakára. Ez a ramot fogja stornózni. Előbb utóbb úgyis le kell cserélned, így van kitalálva. Az egyre újabb alkalmazások egyre több erőforrást igényelnek.
2020. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted maga az Android rendszer hol van? Vagy az előre telepített alkalmazások?
2020. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!