Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s20+ üvegfólia?

Samsung galaxy s20+ üvegfólia?

Figyelt kérdés

Egyszer szerettem volna az s8-amra. Elmentem egy üzletbe. Rárakta a pali, hát mit ne mondjak, elég béna volt. A két oldalát nem fedte, nem lekerekíett szélű volt, ezért két oldalt még ki is állt. Adott egy másikat, az már kerekíett volt, de mivel csak a fólia szélein volt ragasztó, középen nem tartotta semmi a telefonhoz, ezért jó erősen kellett nyomni, hogy a szélein kívül bárhol érzékelje a telefon az érintést, írni is nagyon rossz volt vele.

Mivel az s20-as szériának is lekerekített a széle, fogalmam sincs, hogy milyen üvegfóliát érdemes rá venni, ami mindenhol lefedi és nem áll ki vagy nem áll el a telefontól.

Ha valaki tudna ajánlani, megköszönném.


2020. máj. 29. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress Aliexpressen vagy eBay-en.
2020. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez eszembe se jutott volna🙂
2020. máj. 29. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üvegfólia helyett egy 360 tokkal jobban járnál.
2020. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy most olyan tok van rajta és valahogy mégis betört az üveg (a kijelzőnek semmi baja nem lett). Fogalmam sincs, hogy történt, nem ejtettem le, ha meg odaütöttem volna valamihez azt valószínűleg éreztem volna. Elment szépen szervízbe, ahol valószínűleg nem fordítottak rá kellő figyelmet, mert a kijelző fel volt kicsit púposodva, ott volt egy fekete pont, amiből majdnem az egész kijelző mentén ment egy rózsaszín csík. Vissza lett küldve, azóta is ott van még.

Ezért gondoltam fóliára, hátha azzal nem történne ilyen még egyszer.

2020. máj. 30. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Note 9ről már 3 méregdrága fóliát dobtam le, úgyse lesz jó sosem.
2020. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért én mégis megpróbálnám, hátha. Ha az tényleg nem válik be, láttam ezeket a mágneses 360 fokos tokokat. Ezzel kapcsolatban valakinek valamilyen tapasztalat?
2020. jún. 1. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!