Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt mobil esetében az...

Használt mobil esetében az akkucsere újra érne bármit is? Nem tudhatom új korában mennyit bírt

Figyelt kérdés

Vettem egy használt mobilt, patika állapot, megy minden ahogy kell, de az akkuidő mintha karcsú lenne. Mivel használt így nem tudhatom új korában mennyit bírt. Lehet akkor se bírt többet.


Lecserélhetem az akkut egy újra csak kérdés lenne-e értelme? Lévén nem tudom azért ennyi az üzemidő mert gyenge a használt akku, vagy azért karcsú az üzemidő mert egyszerűen ennyit tud nyújtani ez a gép.


Veszek új cserekkaut 3-4.000-ért és mivel leszek előrébb? Lehet semmivel?


2020. jún. 1. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen mobil, hány mAh a telep?

Mit mértél, mennyit bír? Hogyan használtad?

2020. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Mit mértél, mennyit bír? Hogyan használtad?"


hát én nem nagyon méregetek semmit, én azt tudom hogy reggel felkelek rányomom a töltőre lehúzom majd délben már 50% aztán nem is nagyon csináltam vele semmit, munkába menet hírek időjárás kb ennyi.

nem bír ki egy napot se nagyon szolid használattal

2020. jún. 1. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, ezzel még mindig csak félinformációk vannak meg.

Milyen telefon, hány mAh akksival?

2020. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg a lényeg, hogy hány éves, 2-3 év után várható a leromlás. Meg sokszor előtte is :)

A használt készüléknél elvárható hard rest után is ilyen, akkor akkucsere és csóközön.

2020. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!