Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hibátlan állapotú kártyafü...

Egy hibátlan állapotú kártyafüggetlen samsung galaxy note 8 at tartozékaival eggyüt és egy szintén hibátlan samsung galaxy tab e -t milyen telefonra tudok lecserélni ?

Figyelt kérdés
Egy éve van a note 8 am és megvagyok vele elégedve meg minden csak meguntam és szeretném lecserélni , a tabletemet pedig már régóta nem használom ezért gondoltam hagy attól is megválok .elsősorban valamilyen 2018 as samsung vagy huawei telóra cserélném aminek jobb az aksija és tovább bírja .szerintetek milyen telóra tudnám meg érné meg elcserélni ?

2020. jún. 1. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Velem pl max egy kiröhögésre cserélhetnéd

De a vaterán mindent el lehet adni

2020. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem nem pedig kisiskolás h*lye gyerekek beböfögéseit
2020. jún. 1. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon fogod tudni elcserélni, mert a Note 8-ra már szinte nem jön új frissítés így nem ér semmit a tabletek meg manapság szintén nem sokat érnek, mert egy komoylabb 6.5 col fölötti telefon már helyettesíti. Netes oldalakon esetleg megpróbálhato hátha szerencséd lesz.
2020. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi ,
2020. jún. 1. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eladhatod. A laikusok megveszik még az iPhone 4-et is.
2020. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!