Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefon előfizetés...

Tigerwater kérdése:

Új mobiltelefon előfizetés kártyafüggetlen szeretnék megvenni. Azt tudom, hogy Telekomnál vannak kártyafüggetlen mobiltelefonok. Vodafone, Telenornél is vannak kártyafüggetlen?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de ha kártya független telefont szeretnél miért nem mondjuk média Markt,Euronics, extrém digitális stb nézel szét?
2020. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert részletfizetéssel szeretném.
2020. ápr. 22. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha részletfizetéssel szeretnéd, akkor úgyis előfizetést is veszel hozzá. Ha pedog veszel ugyanonnan előfizetést, akkor nem mindegy, hogy függővé teszik-e? Egyébként 2017 októbere óta köteles a szolgáltató a hűségidő lejárta után függetleníteni a készüléket. Ezt az okosabb szolgáltatók (Telekom, Netfone) már úgy csinálja, hogy nem is teszi függővé. (Utóbbi soha nem is adott függő készüléket.)

A Telenor és a Voda szerintem még mindig függőt ad, sőt, a lejárat után Neked kell könyörögni a törvény betartásáért.

Azt ugye tudod, hogy ha részletre veszel telefont, akkor gyakran a valós igényeidnél bővebb tartalmú és drágább csomagba tesznek és még kauciót is elkérhetnek? Összességében 24 hónap alatt sokkal többet fizetsz ki, mintha most vennél egy készüléket előfizetés nélkül az emag, edigital, mediamark, netfone, alza, stb... oldalakon.

2020. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mert részletfizetéssel szeretném."

A Médiában is lehet részletre venni.

És még jobban is jársz vele, mintha a szolgáltatótól vennéd.

2020. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értettem! Nagyon Köszönöm szépen! :)
2020. ápr. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!