Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom meg csinálni/frissí...

Hogy tudom meg csinálni/frissíteni a videat hogy ne akadozzon?

Figyelt kérdés
Már egy idelye pár filmet meg akartam nézni telefonon de nem tudtam mert minden egyes filmnél akadozott hogy tudhatnám meg csinálni

2020. jún. 1. 21:52
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Szinte minden videós portál akadozik 18h után. Amiről reggel 5M sebességgel tudok letölteni egy sorozat részt kevesebb, mint fél perc alatt, arról este 0,2M sebességgel lehet, ami még az online nézéshez is kevés, mert akad... ezért szoktam letölteni inkább, ha este akarok valamit nézni.

Javaslom, hogy próbáld meg te is más időpontban és ha akkor nem akad, neked is célszerű letölteni inkább és offline nézni.

2020. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm
2020. jún. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!