Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone akksi csere mennyire...

Iphone akksi csere mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Van egy 6S-em.

Nagyon szeretem.

Gyors, mindent tud ami kell egy telótól, viszont napi 2x kell töltsem, hogy kibírja az ejszakát amikor újra töltőre kerül.

Láttam pár ezerért lehet már venni utángyártott akksit.

Mennyire nehéz a ki-be szerelés?!

Mennyire zavarja meg a telefon működését?



2020. jún. 1. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én még soha nem cseréltem akksit, de van Pesten egy olcsó hely, ahol beszerelik neked potom pénzért az utángyártott akksit.

Azt hisze 4 vagy 6 ezret fizettem érte.

A bolt neve Kingtel.

2020. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon meg se probald, se tudasod, se eszkozeid nicsenek hozza, diras lesz a vege. Vidd el szepen normalis helyre, ahol kicserelik az akkut.
2020. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*siras
2020. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz.

Tök egyszerű.

Persze kellenek eszközök, meg hogy azért tudd hogy mi hol foglal helyet a telefonban, illetve nem árt ha össze is tudod rakni (nem gányolva).

De ha nem értesz hozzá, vidd GSM-be, gyorsan és olcsón megcsinálják.

2020. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
2020. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a youtube tele van szórva tutorial videókkal.

ha van hozzá szerszámod akkor csak követni kell mit csinálnak a srácok:


https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+6s+batte..

2020. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért van bár buktató, annak ellenére, hogy egyszerű, legalábbis annak, aki lő bármit ehhez a témához. Ha nem csináltál még ilyent, sem hasonlót, és az eszközeid sincsenek meg hozzá, hagyd inkább. Több méretű csavar is van, csak pár menetszám különbséggel, akár a képernyőhöz vezető sávokat is elvághatod a nyákon, de rossz helyre rakod vissza, de elszabhatod a képernyő vagy érintő szalagkábelt, letörhetsz alkatrészt stb.
2020. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd inkább szervízbe és ott cseréltesd ki szakemberel.
2020. jún. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán meg tudod csinálni otthon. Kicsavarod alul a két kiscsavart, utána egy laposfogóval alányúlsz a képernyőnek és aláfeszítesz. Utána már hisz-hopsz, gyorsan haladsz!
2020. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!