Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefrissítettem az iphone...

Lefrissítettem az iphone 7-esem az ios 12-re, ez akksi csere tutira, vagy lehet jön rá javítás?

Figyelt kérdés

Többen mondtak, hogy nem kellett volna lefrissiteni mert azota 1 perc alatt 1%-ot lemegy a toltottseg. Tuti hogy elromlott az akku, vagy lehet szoftveres a hiba? Ha kicsereltetem az akksit az nem

fog kinyíródni ugyanígy? :D ne haragudjatok, ha butasagot kerdezek. Koszi elore is a segitsegeteket!! :)


2018. szept. 27. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Szoftveres lesz, nekem is gyorsan merül az SE mióta frissítettem
2018. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezért nem szabad lefrissíteni semmit.

Simán frissíteni kellett volna (felfelé, nem lefelé).

2018. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: koszonom :)


2.valaszolo 😂😂😂 koszi jogos :D

2018. szept. 27. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő hülye. Csinálj egy rendes frissítést, nem OTA.


Úgy jó lesz

2018. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez valami perverzió, hogy emberek ennyire csüngnek az akku százalékokon?

Én nem nézegetem, és nem is érzem, hogy a 12 óta gyorsabban merülne, ahogy ez előtt sem éreztem soha egyetlen frissítésnél sem érdemben.

Ugyan nem tartom kizártnak, hogy vannak hibás frissítések jobban és rosszabbul sikerültek, de nem kell ennyire rácsavardoni.

2018. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35%
Nekem is gyorsabban merül az se frissítés óta
2018. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

5s-em kb 5 óra használatot bírt ios 11.2.5-el(ha nem mobilneteztem rengeteget), ios 11.4.1-el kb 1 óra minusz, ios 12-vel bírja 3 és fél órát.


Szóval, valsz kijön a 12.2.5 remélhetőleg javítva lesz.

Az meg kb január, február környéke lesz. Egy powerbank nem rossz dolog, mondjuk, ha nekem kibír egy napot az 5s-em, akkor neked egy 7-el nem szabadna problémát okoznia.

2018. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha pár nap után is gyorsabban merül, akkor lehet valami.. Az elején nyilván ez lesz, hiszen új OS, újraindexeli az adatokat a telefonon, a fotók is "tanul" a háttérben, stb., de ha ezzel végzett, akkor nem nagyon érződik (főleg egy 7-esen), hogy jobban "enné" az aksit.


Ráadásul ilyenkor a felhasználó rá is parázik, nyomkodja ha kell, ha nem, aztán csodálkozik, hogy lényegesen több képernyőidővel jobban merül :-)


Esetleg egy full újraindítás (nem a kikapcsolás, bekapcsolás, hanem a bekapcsoló + home gomb nyomva tartása, amíg az apple log meg nem jelenik) segíthet, vagy ha csinálsz egy gyári visszaállítást (bár ez ritkán segít).

2018. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) Nem figyelem állandóan de elég szembetűnő volt, hogy kb. hozzá sem értem és folyamatosan ment le a töltöttség. Viszont csináltam gépen egy frissítést, igaz 5 óra volt

mire kész lett, de azóta újra normális. Meg felugrott egy százalékot az akku állapota. Úgyhogy annak, aki írta ezt, annak különösképpen köszönöm!😊😊

2018. okt. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!