Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a Sony Ericsson...

Mi lehet a baj a Sony Ericsson W580-as telómmal?

Figyelt kérdés
Helo! Az lenne problémám, hogy most kaptam egy pár hónapos w580i-s készüléket.Független. Bele raktam egy előfizetéses pannonos sim kártyát azt jelzi, hogy nincs sim kártya. (Helyezzen be sim kártyát) Azt hittem valami érintkezési hiba vagy vmi de bele raktam egy másik panonnos kártyát amin ugyan nincs előfizetés csak töltögetem összegekkel azt rögtön elfogadta. megnéztem többször is . Ja és az előfizetéses kártyát még most is használom egy másik Nokia teloba... köszi a válaszokat
2008. nov. 24. 14:07
 1/2 A kérdező kommentje:
amik nincsenek
2008. nov. 28. 19:29
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem nézesd meg a telódat szakemberrel. Okosabbat nem tudok írni, mert hasonló gond volt az enyémmel is, de már megjavították.
2009. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!