Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vállal Icloud aktiváció...

Valaki vállal Icloud aktivációs zár eltávolítást? (természetesen nem ingyen)

Figyelt kérdés

[LEHETŐLEG OLYAN AKI AZ APPLENÉL DOLGOZIK ÉS VAN RENDELKEZÉSÉBEN ÁLL EZT MEGTENNI]

Az eszköz teknikailag nem lopott gyakorlatilag pedig egy szemetesből van elő hátlap összetörve, utólag fizikailag helyrehozva. Előző gazdájának egyértelműen nincs már rá szüksége másképp nem rugdosta volna szét majd dobta volna a szemétbe. Brutálisan össze volt törve és olyannyira be volt folyva a kijelző hogy lehetetlen volt megállapítani hogy zárolt-e vagy sem.



2020. jún. 2. 18:42
 1/10 A kérdező kommentje:
mint javítás után kiderült . . . zárolva van
2020. jún. 2. 18:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

iCloud zár esetében gépre csatlakoztatva tudod "deaktiválni" az adatokat, de csak abban az esetben, ha tudod a bejelentkezéshez szükséges email címet és jelszót.

Amennyiben nem, úgy nincs az a zseni aki feloldaná ezt neked.


Új alaplap lenne a megoldás, de az olyan drága, hogy megveheted a telefont az árából.

2020. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De van az a zseni. Okos kicsi kinaiak mar jo ideje rajottek hogy lehet kiutni az icloud zarat. A gond hogy speci felszereles kell hozza, az meg valoszinu meg nincs elterjedve Europaban.
2020. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én arra spekulálok hogy egy apple storeos betéved közénk és kitakarítja a recordot az aktivációs szerverről, mert tudtommal ők meg tudják csinálni csak ugye egy kukázott eszközhöz nem lesz nyugta és még ha lenne is se szeretnék hogy itthon lett helyrehozva és nem 'becserélve' lett.
2020. jún. 2. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen szórakoztató a lelkesedésed. És végre egy új történet a lezárt ájfonról.
2020. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent meg tud egy storeos csinálni, de őket azért fizetik hogy rádtukmaljanak egy új készüléket a jelenlegi javitasra helyett.

Szóval sok sikert és türelmet...

2020. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

azt hiszem mind tudjuk hogy hova fog kerülni: ebayre.

úgyis elmegy valamennyiért, ha 20 felett megy el még nyerek is rajta.

gondoltam kipróbálom az ios-t mint rendszer de ezek szerint maradok az androidnál. Azt legalább lehet romolgatni meg egyéb módon erőszakolgatni.

A legújabb iosen már a checkra1n se segít, respring helyett töltés loopja van szerencsétlennek. Pedig akkor legalább lenne egy demó telefon.

2020. jún. 2. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

"Előző gazdájának egyértelműen nincs már rá szüksége"

miért? meghalt????


"egy apple storeos betéved közénk"

magyarországon nincs olyan... és azok sem tudnak ilyent csinálni az "aktivációs szerveren"... Apple-éknél rendkívül komolyan veszik ezt.

Nem a telefon miatt, hanem a rajta lévő adatok miatt. Az adatvédelemnek vetnek alá mindent és ha más nincs, akkor is inkább téglásítanak egy hibátlanul működő telefont, csak az adatokhoz ne férjen hozzá senki.

Az Applenél azért is kirúgnak ha videózol vagy fotózol az épületben... egy ilyen akcióért tuti börtön járnak.


Ja és ha addig nem jutottál el, hogy kiguglizd a megoldást - mert van - akkor nem vagy olyan okos mint amilyennek beállítod magad :DDDD

2020. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A gazdája szerzett rég újat. Nem ez volt egyetlen eszköz amit csak úgy kitaszított a szemétre legalább 3 volt.

Google? abból a 100 találatból nem sok értelmes dolog van fent. értem én a titkos kódos elmebajokat meg az egyéb átveréseket amivel az olyan nyomorultakat próbálják meg átbaszni mint én.

'Vegyél imei icloud feloldást 20$' amit soha a büdös életben nem látsz többet.

van pár igazán okos dolog fent de ha működne is csak tüneti kezelés a panaszokra. attól még soha nem lehet majd hívást indítani a készülékről mivel ténylegesen nem lesz aktiválva attól hogy megkerüli az ember az aktivációt. amugy elfelejtettem említeni hogy 13.4.1-en van az ios verzió bár nem is érdekes. A checkra1n dolog működik, addig hogy lefut, kapok egy shellt a gépen de érdekes módon nem dobja be az alkalmazásindítót miután megcsináltam a leírtakat hanem helyette csak gondolkozik, hogy ha nincs aktivációs felület akkor mit kéne megnyitni helyette de sose jön rá.

2020. jún. 2. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Te öreg, melyik bolygón élsz? Szerinted egy alap Apple Store-os valaki meg tud csinálni ilyet? Úristen... :(
2020. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!