Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ember aki iphoneokkal...

Van egy ember aki iphoneokkal foglalkozik, vettem tőle egy iphone-t, de letiltották természetesen kaptam tőle számlát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Felhivtam az illetőt akítől vettem hogy mi történt, mondta hogy kicseréli nekem, Mondta hogy jutassam el hozzá a telefont,és irunk rola egy papirt hogy kicserélni nekem stb.. Szerintetek ez igy hiteles? Mert mar odase merem adni neki a telefont ne hogy meg legalabb azt se kapjam vissza, bár akkor mondjuk vissza se fogadná hanem valamit kitalált volna. Szerintetek? Tudom hulye voltam, tanultam belole, tobbet igy nem vasarolok telefont.

2019. aug. 6. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrizd, hogy a cég amivel a számlát kiállította létezik e, továbbá én megkérném, hogy állítsunk ki arról is egy dokumentumot, hogy a hibás készüléket átvette tőled.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy az akár b...no, de jobb biztosra menni.

2019. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, hat ő mondta nekem hogy kitöltünk egy ilyen papirt hogy hibás volt, es atvette tolem a keszuleket, teljesen hiteles volt, mondta vár engem es hogy akkor kapok ujat. Csak azt nem tudom hogy egyből ujat ad, vagy varnom kell még rá. És az utobbitol félek hogy nehogy ne kuldjon vissza semmit, bar akkor nem mondta volna ezeket hanem elkuldott volna masik eghajlatra
2019. aug. 7. 06:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tanulság hogy hivatalos viszonteladótól kell venni vagy egy megbizható gsm ből
2019. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!