Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A télre várhatóan lejjebb...

A télre várhatóan lejjebb megy az új iPhone SE ára?

Figyelt kérdés
Most 180-tól kezdődik, érdemes arra várni, hogy esetleg decemberre vagy márciusra lemegy egy 160-ra?

2020. jún. 2. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem. ezt több évre tervezik, nem lesz utóda jövőre.

meg még ki tudja mi lesz itt gazdasági téren. lehet inkább feljebb fog menni.


minden cucc amit vettem év elején 15-35%-al drágább most...

2020. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hivatalos Apple boltokban nem valószínű, viszont GSM-ben már most is van 160 alatt, 157 ezerért: [link]
2020. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 - jesszus.. :-) Csak rákerestél, ugye, de vásárolnál ilyen "webshop"-on? Nincs egy tanúsítványa, nincs ÁSZF, a weboldal szerkesztés alatt, és ez csak három hiányossága, ami után nagyon nehezen hiszem, hogy nem külföldről szürkeimportált, ki tudja milyen garanciás vackokat sóznak el, ráadásul az összes modell fel van sorolva, beárazva, aztán felhívod, és hát az éppen nincs, az meg nem szürke, abban meg nem 128G tárhely van, de amúgy árulunk Apple termékeket :-) Ez -20 ezret egészen biztosan nem ér meg. De mindenki úgy b..atja át magát, ahogy szeretné.
2020. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak hogy vásárolnék, de a 215 ezres iPhone XR-emet is tőlük vettem, ami akkor minimum 280 volt hivatalos helyen. Ennek már lassan egy éve (június 19.), és teljes mértékben eredeti! Sőt, mi több, a fél ismeretségi köröm veszi innen az összes telefont.
2020. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerencséd van, de örülök, hogy nincs vele gondotok, használjátok egészséggel!
2020. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

elég cink ez az oldal


ez addig szép és jó, amíg nincs baja a telefonnak


pár napja volt itt egy user, aki hasonló színvonalú boltban vette a telefonját, ami megszűnt és kiderült hogy nincs gyártói gari a telefonon, mert szürkeimportos, pereskedhet a csődbe ment kftvel, ha akar valamit

2020. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen van gyári garancia. :)
2020. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az iPhone SE-m most 4 éves, eddig semmi baja.

Én is valami GSM oldalon vettem ahol kb egy 20-assal olcsóbb volt

2020. jún. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!