Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 7 ára, várhatóan,...

Az iphone 7 ára, várhatóan, ha kijön a következő széria, mennyit fog lefele menni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy, annyit tudok, hogy olcsóbb lesz, de lényegesen, vagy eltekinthetően,

2017. szept. 8. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Kis türelmet, megkérdezem az Apple marketing részlegénél, tuti megmondják...
2017. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
47%
Fog csökkenni, de ez szerintem egyelőre nem nagyon kiszámítható előre....
2017. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Találgatások szerint 400 körül lesz a gyári kártyafüg-

getlen iPhone legolcsóbb verziója. Emiatt jelentős ár-

esésre nem hiszem, hogy számolni kell, mert aki a drá-

gábbat nem tudja megvenni, megveszi a 7-et, és boldog

lesz vele.

2017. szept. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
110 er már van 6 os 32 gigas
2017. szept. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2017. szept. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az árukeresőn van grafikon, gyönyörűen látszódik, milyen szépen csúszik lefelé az ára idővel:


[link]

2017. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Annyira imádom ezeket a kérdéseket... heti szinten minimum 1 ilyen csórófszom kérdés, akik NEM TUDJÁK HASZNÁLNI AZT A *************************** KERESŐT!

De mennyit fog csökkenni? mennyit fog csökkeni De mennyit fog csökkenni? mennyit fog csökkeni De mennyit fog csökkenni? mennyit fog csökkeni De mennyit fog csökkenni? mennyit fog csökkeni. Még mielőtt jönne a sok bzrns, andoridot használok.

És kérdező, legyél oly nedves, még 10x megkérdezni, hogy mennyit fog csökkenni annak a nyomorult vacaknak az ára, okésköszi, bízom benned :)

2017. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt véletlenül se mond meg, hogy konkrétan melyik telefonra gondolsz... hátha valaki tudna a végén mondani egy közelítő számot!
2017. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző szériákhoz viszonyítva max pár 10e ft-ot fog csökkeni. Az Apple termékek nagyon jól tartják az árukat. Pont multkor néztem, hogy egy 4 éves iPhone 5S 80e Ft körül van (Én fél éve 110e-ért vettem újjonnan) Tehát ne számíts nagy esésre, főleg a 7 Plus esetében :D A Plus 200e alá tuti nem fog menni..
2017. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem fél éve, hanem 1 éve lesz mostmár :D Hogy replül az idő :D :D :D
2017. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!