Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni ilyenkor...

Mit tudok csinálni ilyenkor az Apple id-mal?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy van egy iPhone 6-om és ugy az már nem frissül a legújabb operációs rendszerre... és én le akartam tölteni a GarageBand appot, de ezt csak a legfrissebb verzióra lehet én azonban láttam egy megoldást rá, hogy hogyan töltésen le a régi verziót csakhogy szerintem hibát követtem el mert azt csináltam hogy ki jelentkeztem az újonnan csinált Apple id-mből és bejelentkezzen a régibe és ott azt hittem le tudtam tölteni a régi verziót de nem egy ideig elindult a letöltés de aztán azt írta ki hogy “ az ellenőrzés sikertelen, az alkalmazás nem létezik” én megállítottam a letöltést mert az csak ott állt mozdulatlanúl, így lemondtam az alkalmazásról és ezzel egyujűleg ki jelentkeztem a régi Apple id-miből is és megpróbáltam bejelentkezni az újba amit most használok de mikor beírtam a jelszót ugyanúgy azt irta ki hogy az ellenőrzés sikertelen és nem enged bejelentkezni már újraindítottám és alaphejzetbe állítottam a készülék beállításait de ugyanazt írja ki. Meg lehet oldani ezt valahogy?

2020. jún. 3. 01:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem hasonló kép volt iPhone 11-pro telómmal csak én tudtam a jelszót és minden mást is de az Apple ID előszedett egy ezer éves telefonszámot és arra küldött vissza igazoló sms-t...nekem ebben az Apple Magyarország tudott segíteni telefonon keresztül (fel kell őket hívni) bonyolult de megoldják !
2020. jún. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

nem kellene neki ilyent csinálnia.... a régebbi verziót kellene letöltenie. a garagebandből


ezeket nézd meg: [link]

2020. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MEg ezeket:

[link]

[link]

2020. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Szia!

Sokan belefuttok, de miért?

Nem kell az ID-t lecserélni, akkor se ha régi. Még mindig a 2008-assal futok. Minden telóm bevette azóta is.

2020. jún. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez én sem értem.. Eszköz cserénél nem kell új account, nem ettől függ, hogy mivel kompatibilis és mivel nem a készüléked. Nekem is az első id-m van, még @mac.com-os, és nem öregszik, ellentétben velem :-)
2020. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bukós lenne egy ID csere, megvettem a Final Cut-ot, Motiont, Compressor-t, Logic-ot (munka miatt)... Egy "vékonykább" PC ára :D
2020. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!