Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Lehetséges ilyet csinálni?

Van nekem jelenleg egy IPhone se telefonom, de igen csak ütött-kopott lett az idők során, a fém ház és a kijelző is. Ha mondjuk én veszek egy más iPhone se, 5s iCloude záras telefont, akkor annak a fémházát és kijelzőjét átraknák nekem a szervizben úgy hogy a telefon továbbra is tökéletes működjön? Lehetséges egyátalán ilyet csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: keret., fémház, kijelző, javítás, csere, szerviz, 5S, iPhone, iCloud, Apple

ápr. 6. 01:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a ház és a kijelző is pont ugyanolyan akkor persze, lehetséges.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 6. 07:33 Privát üzenet
Lehet, de nem kis meló, mivel minden komponenst ki kell szedni, majd visszarakni, a munkadíj drágább volna, mint a cseredarab.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 6. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha két db. hamburgeshús pogácsát szeretnék csinálni nem túl vastagat, mennyi darált marhahúst kérjek húspultban? és ha megkérdik melyik részből mit mondjak? Sosem intéztem még ilyet
Olyan telefont szeretnék anyukámnak, aminek nagy gombjai vannak és viszonylag jó képeket is lehet vele csinálni. Tudtok ilyet?
Ilyet nyugodtan lehet csinálni Booking-on, ugye?
SOS! Munkához kellene nekem tüdőszűrés eredmény vagy legalább blok róla. Hol lehet ilyet csinálni?
Lehet ilyet csinálni? És mik lehetnének a következmények?
A Szegedi tudományegyetemre járok, és "studos"e-mail címet kéne csinálnom. Hogy hol/hogy lehet ilyet csinálni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!