Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncenter webshop megbízha...

Telefoncenter webshop megbízhatósága érdekelne? Bravo Hungaria Teleshop Kft., Rákóczi út. Jó árban hirdeti a megvásárolni kívánt telefont két év teljeskörű garanciával, de bizonytalan vagyok, mert nem találok véleményeket a cégről a neten.

Figyelt kérdés
Telefoncenter

#Telefoncenter
2020. jún. 3. 11:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem most romlott el a Samsung A515F Galaxy A51 készülékem amit tőlük vásároltam 2020.08.24.-én. Most senki nem érhető el, a garanciát nem tudom érvényesíteni. Nem tudom javítatni a telefot. Kidobtam az ablakon 89.990 Ft-ot. Nagyon csalódott vagyok.
2021. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Nem merek vásárolni ezektől a cégektől. Már az gyanús, hogy kevesebb, mint feleáron árulják azt a telefont, amire évek óta vágyom.
2021. ápr. 13. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!