Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális-e teljesen új iPad 6...

Grétikee:3 kérdése:

Normális-e teljesen új iPad 6 órás töltési ideje?

Figyelt kérdés
A napokban vásároltunk egy 7. generációs iPad 10.2-t Telekom üzletben (tehát új). Azt vettem észre, ha fel teszem töltőre, és közben nem is használom, a töltési idő nagyjából 5-6 óra hossza. Ez normális? Vagy mennyiben kellene lennie? Kérlek segítsetek

2020. jún. 4. 22:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 óra a teljes (0-100%) töltés ciklus a gyári töltővel. Elég nagy akku van benne, így teljesen érthető ez a töltési idő.
2020. jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen tetü lassan töltödik ez tablet .
2020. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolva töltöd 10 százalék közeli állapotról, akkor teljesen normális az 5-6 óra.
2020. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt írja: "nem látom hogy bármit töltene"

ez számomra azt jelenti, hogy nem tölt! Nem azt, hogy lassan tölt!

2020. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy sokan nem tudják egyértelműen elmondani, ha tapasztalnak valamilyen hibát. Mert nem értenek hozzá, csak annyit érzékel, nem úgy működik, ahogy korábban.


Helpdesk területen vagyok, és nagyon zavaró az ilyen, mert mikor az ügyfél azt mondja, hogy van kép, de nincs hang, te pedig baromkodsz az ügyféllel, hogy "tv vagy box nincs lenémítva?" meg az hangbeállítást ellenőrizteted, hogy sztereó vagy térhangzás (mert térhangzáson lehet néma az adás) de semmi javulás...


Aztán kiderül, hogy megállt a kép, egy képkockát lát, nem mozog... Értem, van kép... de mennyivel pontosabb lenne, ha azt mondaná: megállt az adás. 😀


Szóval én nem fogadnék még 5 Ft-ba sem, hogy amit írnak/mondanak hibaleírás szempontjából, az fedi a valóságot. 😀

2020. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs bekapcsolva véletlenül az új csoda töltés optializáló üzemmód?
2020. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is levest bír a 7.iPad, emellett nagyon lassan is tölt
2020. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!