Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki dolgozik 4 vagy esetleg...

Valaki dolgozik 4 vagy esetleg 6 órás állásban?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól szeretnék választ kapni, akik 4 max 6 órát dolgoznak 8 helyett. Szóval érettségim nincs sajnos, meg nagyon félénk vagyok és stresszes. Emberekkel nem szívesen foglalkoznék. A kérédsem pedig milyen 4 órában dolgozni vagy 6ban? Ugyanolyan hosszadalmas és unalmas vagy hamar eltelik mert rövidebb az idő? Lehet nekem is 4 órát vállalni, mindeféle ok nélkül? Azért ezt szeretném mert próbáltam már 8 órásat de az nagyon sok volt nekem. FŐleg delelott és delutani valtakoztak a hetek is. Árufeltöltő az kizárva. Bocsi hogy összvissza irtam, de kíváncsi vagyok. Leginkább 4 órást szeretnék, nem gond ha nem fizetne sokat csak a lényeg hpogy dolgozzak valamit.

2019. nov. 20. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem, abszolút senki nem dolgozik ilyen állásban. Csak a te fantáziádban létezik.


Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Gondolod, hogy a 7 milliárd emberből nincs ilyen? Vagy költői kérdés?

2019. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen antiszoc vagyok megtett a stressz dolgoztam 10 órákat meg egy fél szombat ahoz képest a 8 óra és szabad hétvége megváltás attól is függ mennyit kell utazni de a 8 még kibírható bár a kevesebbet jobban díjaznám mert a 8 óra se egészséges akkor jársz a legjobban ha valami egyéni tevékenységet találsz ki minden más csak szívás ...
2019. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, oda írtham hogy azok válaszát várom nem a tiedet!! természetesen költői eltaláltas nagy okos:...
2019. nov. 20. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon kevés ilyen hely van, én már féléve keresgèlek. :(

Egyébként én dolgoztam részmunkaidőben és nagyon jó volt, hamar eltelt, főleg most kezdem felfogni, mert mostanában csak a 12 órázàs jut.

2019. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fél évig dolgoztam 4 órában egy raktárban, amíg nem találtam a végzettségemhez megfelelő, teljes munkaidős állást. 80 ezret kaptam zsebbe. Ez nem olyan rossz pénz egy ilyen munkáért, havi 80 órában. Jó volt, mert 12:45-re már hazaértem, és utána még enyém volt az egész délután. Most 8 órás (szünetekkel 9) szellemi munkával este 6-ra érek haza, utána már nincs semmi kedvem semmihez, feszült vagyok. De amúgy ne ijedj meg az árufeltöltős munkától sem. Nem igazán figyelik a vásárlók azt, ahogy te dolgozol. Legfeljebb valaki néha odajön, és megkérdezi, hogy hol van az X/Y árucikk, de ehhez sem kell nagy kommunikációs készség.
2019. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!