Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet azt oldani hogy ne...

Meg lehet azt oldani hogy ne váltson hálózatot a telefonom?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy váltogat a telefonom az LTE és a 3G és az EDGE között ezzel az a baj hogy az EDGE nem tölt be semmit (teljesen komolyan) de hogyha levált EDGE re akkor pedig már nem vált vissza LTE re (a beállításokban szoktam újra kapcsolódni hozzá) Tehát a kérdésem az hogy be lehet e úgy állítani a telefont (akár fejlesztői beállításokban) hogy ne váltson hálózatot?

2020. jún. 5. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Manualisra nem tudod beallitani?
2020. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Manuálison is ugyanúgy csinálja.
2020. jún. 5. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha stabil lenne a 4G (LTE) hálózat, akkor nem lenne szabad ezt csinálnia.


Hol vagy? (Kisfalu, nagyváros), és melyik szolgáltatónál vagy?

A kissebb településeken gyakoriak a lefedettséggel kapcsolatos problémák, ez ellen sajnos te tehetetlen vagy, mert ez már rég a szolgáltató hatásköre, hogy biztosítsa a megfelelő hálózatot.

2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még azt tudom javasolni, hogy ha a telefonod kártyafüggetlen, akkor ha van erre lehetőséged, próbáld ki egy másik szolgáltató SIM kártyájával.
2020. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7000 fős városban vagyok és lehet hogy a telefonom stabilabbnak érzékeli az EDGE t de az meg nem tölt be semmilyen oldalt (közben telejesen stabil az LTE) mintha nem lenne rajta adatforgalom és ez internetes hanghívásnál,videónézésnél vagy akárminál hatalmas probléma mert ez miatt gyakorlatilag hosszú percekig használhatatlan úgy az egész telefon.
2020. jún. 5. 15:42
 6/6 A kérdező kommentje:
És pár napig szerintem nem lesz lehetőségem kipróbálni a másik kártyámon a mobilnetet.
2020. jún. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!