Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom úgy törölni a...

Hogy tudom úgy törölni a telefon tárhelyét hogy ne lehessen vissza állítani képeket,videot stb belőle?

Figyelt kérdés
Van rá valami módszer vagy úgy kell mit ha ssd lenne?

2020. jún. 5. 23:27
 1/6 anonim válasza:
100%
adatok törlése, akkor az mindent töröl, ha meg kell valami csinálj belőle biztonsági másolatot, remélem érthető
2020. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Törölj le mindent. Majd tedd tele adattal, hogy ne legyen semmilyen hely. Majd azt is töröld. Ezután senki se fogja tudni vissza állítani. Önmagában a törlés még nem törlés.
2020. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Írd felül a törölt fájl helyét.

De nem tudom miért teszed fel 2x ugyanazt a kérdézt, tegnap már el lett magyarázva.

2020. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem először
2020. jún. 6. 03:01
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A felülírás mellett (amihez nem kell speciális alkalmazás) másik lehetőség valamelyik data eraser, wipe stb. használata, ami viszont szektorszintű felülírást végez, így végül ugyanott vagy.

Vagy, amit nemrég "tesztelt" valaki, adatmentő programmal hozott vissza képeket.

Ha nagyon fanatikus vagy, te is leellenőrizheted még mindezek után, hogy mit lehet szoftveresen visszaállítani. Utána nyugodt lehetsz, hogy ennél többet az sem fog csinálni, akinek eladod a telefont. De még ennyit sem, az átlag.

Magam részéről régen volt, vagy 20 éve és csak szakmai kíváncsiság: vettem valakitől egy használt HDD-t és mivel akkoriban foglalkoztatott az adatvisszaállítás, adatbiztonság témája, már csak a tanulság kedvéért is ránéztem egy adatmentő programmal (az eladó azt hitte, hogy formázta).

Tény, hogy ott virítottak az visszaállítható adatok, amivel én természetesen nem éltem vissza, hanem gyalultam az egészet, végleg.

Ha jól rémlik, még a személyi igazolványát is szkennelte az ember.

A dologhoz persze hozzátartozik, hogy a Windows XP még nem úgy formázott, mint a Vista-alapú rendszerek.

XP után jobban vissza lehetett állítani a maradványokat.

2020. jún. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"(az eladó azt hitte, hogy formázta)"


Hiába formázta volna. Az nem elég. HDD esetében felül kell írni az összeset akár többször is, mert nem tudhatod mely szektorban volt.

2020. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!