Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most megveszek egy Iphone...

Ha most megveszek egy Iphone 11-es telefont, körülbelül mennyi időre tervezhetek vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
szerintem kb. 3 év. a régi iphone-ok voltak a tartósabbak,de szerintem ez is lehúz 3 évet.
2020. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
én 4-5 évet mondanék.
2020. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
2025-2026-ig biztos jó lesz. De már az utolsó éveiben látványos lesz a lassulás, mert egyrészt a telefon úgymond elhasználódik, másrészt meg a szándékos lassítás a gyártó által a szoftverfrissítéseken keresztül.
2020. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

2-3 év. Addigra biztosan lesz megint sok minden, amit most még nem tudnak a telefonok. Persze nyilván fog működni 8 év után is.

Nekem is van 2005-ben vásárolt telefonom is :) Kíváncsiságból bekapcsoltam, működik :D

2020. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szándékos lassítások már nincsenek, tehát amíg az aksi maximális töltöttsége nem éri el a 80%-ot gyári gyorsaságú a telefon. 5 évig kapnak frissítést az Iphone-ok, de én 2-3 év alatt megunok minden telefont és le szeretném cserélni. Ez valószínűleg sokakra igaz.
2020. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

3-as! Hülyeséget ne terjessz! A szándékos lassításért megbüntették az Apple-t, már nem alkalmazhatja!

Februárban vettem 11 pro-t. 2 év után én elszoktam adni, de biztos lehet vele 5 évre tervezni, már csak a komoly hardver miatt is!

2020. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én Iphone 6Sel 2 év 8 hónapot bírtam ki, úgy hogy kb 2,5 fél év után aksit cseréltettem.


Majd utána 2-3 hónapra rá kezdett teljesen tönkre menni. Az aksi töltöttsége jó volt, de kezdett laggolni, túlmelegedni stb...


Már nem akartam újból javíttatni, mert pénzügyileg sem feltétlenűl érte meg, meg persze már elég régi design és kezdett elavúlt lenni nem csak kinézetre de teljesítményre is.


Szóval eddig bírta.


Unokatestvérem szintén Iphone 6S-t használt. Nekm kb 2 éven át bírta és úgyan úgy lett vége neki mint nekem. 1x akut cserélt majd később pár hónapra rá teljesen tönkre ment.


Szóval szerintem 3 évnél tovább ne tervezz.

2020. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!