Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mate 20 pro ról iphone 11?

Mate 20 pro ról iphone 11?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé megfogott az új iPhone. Egy ideje gondolkodom a váltáson. Első apple készülékem lenne. A mate 20 pro nagyon fos videót csinál, barátnőm régi iphone se videója is szebben veszi fel a videókban a hangot. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. máj. 27. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a mate 20 pro
Iphone 11 (sima nem pro)
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

"A mate 20 pro nagyon fos videót csinál"

Ezt azért egyedi hibának gondolom, lehet hogy el van dugulva/elromlott a mikrofon.


A telefonokról viszont nem tudok nyilatkozni, szerintem nem érné meg váltani.

2020. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Új kora óta ilyen sajnos. Lassan 2 éves. Eladnám és abból kb kijonne az iPhone árának a fele.
2020. máj. 27. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel én nagyon szeretem az iphonokat és nekem is az van, ajánlom.(első iphonom, ha lehet, sohasem megyek vissza androidra)
2020. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 miről váltottál? Mi fogott meg az iphoneban?
2020. máj. 27. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Xiaomi Note 4-ről váltottam iphone 7-re és sokkal jobb, bár az aksi negyedannyit bír, de minden másban jobb. Az egyszerűsége, gyorsasága, minősége, folyamatos frissítések(5 évig van rá frissítés, amin minimum kétszer annyi, mint egy androidnál), nem túl nagy, szép képeket csinál, nagyon jó a hangszórója. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2020. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár az iPhone x is szóba jöhet nálam, csak annak a kinézetével nem vagyok kibékülve. Viszont fele annyiba kerül és nem sokkal gyengébb
2020. máj. 27. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó az iphone x is, jobban megéri, mint a 11.
2020. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyengébb aksi, gyengébb kamera. Hardveresen is gyengébb.
2020. máj. 27. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá elég pénzed, akkor iphone 11.
2020. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

Szia!

Mióta megjelent az iPhone, azóta használom. Nekem azt nyújtja amire szükségem van. Minden eszközöm Apple. Természetesen mást is használok, mert függ nyilván a környezettől, van rálátásom a droidra is.

Ezek szerint dönts szerintem. Milyen célra veszed, milyen környezetbe.

Sokat vacilláltam, hogy 11 vagy pro. A hardver elég is lett volna, de mivel sokat fotózok és a 4K-s videók vágása is egyszerűbb akár a telón is. A 11pro-t vettem meg és nem bántam meg.

2020. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!