Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AirDrop-on át tudom küldeni...

AirDrop-on át tudom küldeni az összes képem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz másik telefonom, és a mostaniról szeretném átrakni a képeket. Kb 5 6000 képem van, viszont ők nem rakják át, én át tudom mindet AirDropon?

2020. jún. 9. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, 5 600*
2020. jún. 9. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő iphone, akkor igen, de ha feltöltötted a képeket az icloudba, akkor egyből ott lesz, nem kell küldözgetni.
2020. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő iphone, viszont a mostanit pont azért cserélem le, mert semmi tárhely nincs rajta, és így iCloudba sem tudom feltölteni
2020. jún. 9. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Google fotókba feltölthetted volna az összes képet, korlátlan ingyenes tárhely van(be kell állítani), aztán telefonról lehet törölni. Ha már megvetted az új telefont, át tudod küldeni Airdropon igen, de google fotók-at is próbáld ki.
2020. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!:)
2020. jún. 9. 17:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi érdekelne még, hogy nem baj ha csak az egyikbe van kártya ugye?
2020. jún. 9. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, semmi köze hozzá :)
2020. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen!:)
2020. jún. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!