Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bepárásodott a P20 Pro kamera?...

Bepárásodott a P20 Pro kamera? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ma vettem kezembe egy ilyen telefont, legalább 3 hónapja állt szekrényben. Csatolom milyen képeket csinál:

[link]

Ami nekem érdekes, hogy 3x os zoomon, és annál nagyobbon tűéles a kép, addig meg homályos.

Van valakinek valami ötlete, ezt mi okozza? Ha csak szerviz és csere a megoldás, az kb. mennyibe fáj?

Elvileg vízálló, de már nem garanciás.



2020. jún. 10. 14:18
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Legalább a hátát le kellene venni:

https://www.youtube.com/watch?v=UpjG0s057LA

Utána kimelegíteni belőle a párát.

Utána ellenőrizni, hogy nem korrodálódott-e valami.

Nem tudom, mennyiért dolgoznak a telefonosok, mert nekem nem dolgoznak.

2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"az kb. mennyibe fáj"

Ha csak üveget kell cserélni, akkor az kb 2000 ft + munkadíj (~10 000 Ft):

[link]


Ha kameramodult is, akkor meg számít, honnan szerzed be, de pl:

[link]

És ugye erre jön rá még a munkadíj.


Nálam alaplapot kellett átépíteni, ott a munkadíj 7000 ft volt. (Alaplapot meg vittem magammal. (Kecskemét)

2020. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek. Ami még fura, hogy AR módban is teljesen jó a kamera, de factory reseten túl vagyok...
2020. jún. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!