Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-em van, szeretem, de...

Iphone 7-em van, szeretem, de az aksija nekem már nagyon kevés(80%-os). Lecseréljem a telefont vagy csak aksit cseréljek?

Figyelt kérdés
Pénzt nem nagyon szeretnék költeni, tehát ha eladnám, akkor ugyanannyiból vennék egy másikat, akár használtan is. Természetes ha megérné egy aksi csere, akkor azt még rászánnám.
2020. jún. 11. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz váltani akkor nyilván cseréltethetsz

de ha akarsz akkor minek

2020. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak az aksival van baj, de nem hinném, hogy sokkal jobb lesz ha cseréltetem. Vagy igen?
2020. jún. 12. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, mint új aksival.. mégis mi a fenétől változna meg? Jézusom..
2020. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na és mégis honnan tudjam milyen volt új aksival? Használtan vettem...
2020. jún. 12. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan, mint használtan, csak valamivel több üzemidővel, gondolom azért ezzel nagy titkot nem árultam el. A 80% még nem tűnik vészesnek, de persze használat függő. Akkor érdemes aksit cserélni, amikor már kényelmetlen a mindennapos használat (lemerül, mielőtt általában töltőre kerülne, többször elő kell venni a powerbank-ot, stb.). Telefont ezért, ha más oka nincs, nem érdemes cserélni, még egy iPhone aksi csere is "filléres" tétel, legalább is ennyiért biztosan nem veszel legalább ilyen készüléket. Nekem is 7-esem van, hacsak valami irdatlan nagyot nem virít az ipar (nem várható), akkor ha nem esik szét, addig tervezem használni, amíg gazdaságosan tudom szinten tartani.
2020. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Háromszor kell feltöltenem napközben, hogy kibírja a napot. Lehet, hogy nekem xiaomi kéne 4000mah-s aksival 🤣 Nem lesz sokkal jobb szerintem aksi csere után, főleg nem annyira, hogy háromszor ennyit bírjon. Ezért gondolkozom a cserén. Ezek alapján mit gondolsz?

2020. jún. 12. 22:16
 7/10 anonim válasza:
Én 3-4 hete cserèltem le az akksit (15.000 Ft) nagyon jól bírja (2 max 3 nap)
2020. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem neked egy asztali PC vagy egy konzol kell, nem telefon :-) Elképzelni sem tudom, milyen használat az, amikor napi 3x kell tölteni.
2020. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, csak az a baj, hogy nem mindig vagyok olyan helyen, ahol van konnektor, áram stb. :D az előző Xiaomim 2 napig bírta ilyen használat mellett amúgy xD
2020. jún. 13. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor vegyél azt :-) Az iPhone 7 nem játékosoknak szánt üzemidő bajnok, erre ők az iPad-et találták ki, bár masszív napi használat esetén az is el tud fogyni (mint minden más).


Egyébként elég régóta kitalálták a powerbankokat is, én is hordok ilyet magammal, a telefont 2x, az iPad-emet egyszer fel lehet tölteni vele.

2020. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!