Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lecserèljem az...

Szerintetek lecserèljem az Iphone 7-et Xiaomi Redmi Note 7-re?

Figyelt kérdés

Ùgy làtom, hogy jobb a kamerája, az akksija...szerintetek melyik a jobb telefon?

Megèrnè vàltani?



2019. júl. 16. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarom leszólni a Xiaomit, a maga kategóriájában egy tisztességes telefon, de az iPhone 7-hez képest ég és föld, nagyon nem egy súlycsoport.


(Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy érdemes-e lecserélned a 6 éves BMW-t egy új Daciára, hiszen utóbbiban már van MP3 fejegység...)

2019. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Aki specifikációkra izgul annak talán, aki meg használni akarja annak nem.
2019. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ne
2019. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az iPhone mellett szól: vízálló, van rajta NFC, 4K videókat is fel tud venni

A Xiaomi mellett szól: idei típus, 2x nagyobb akksi, bővíthető memória, kijelző felbontása

A hardver lényegtelen, mivel az iOS kevésbé függ tőle!

"aki meg használni akarja" - ez attól függ, hogy kinek melyik rendszer jön be jobban, személy szerint melyiket tartja egyszerűbbnek!

Innentől kezdve, kérdező, rajtad múlik a dolog, mik a fontosak Neked!

2019. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem,ha ios-es vagy és meg vagy vele elégedve akkor egy akksi miatt semmi képp ne cserélj!
2019. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

én nem váltanák Xiaomira soha ,

volt már kezembe tudtam nyomkodni

anyaghasználatba mint egy játék telefon

kamera színkezelése a tipikus ázsiai telefonokra hajaz

nekem nem jött be

2019. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha az IPhone még nincs leharcolva akkor ne. Egyébként meg újonnan inkább redmit vennék.
2019. júl. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

"Egyébként meg újonnan inkább redmit vennék" - #7-es, eddig nem tűnt fel, hogy eddig is arról volt szó az iPhone melletti másik telefonként?!

Xiaomi REDMI Note 7

2019. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!