Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg könnyen koszolódik az...

Tényleg könnyen koszolódik az iPhoneok hangszórója?

Figyelt kérdés

Samsungos vagyok, de már egy ideje tervezem, hogy megveszem az iPhone 11 telefont. Van egy ismerősöm aki nem rég váltott iPhoneról Samsungra mert elvileg 7-től felfelé már olyan könnyen koszolódik a hangszóró, hogy havonta kellett tisztíttazni vinnie?

Van valakinek hasonló tapasztalata? Illetve ez az Ip 11-re is igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 11. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tisztogatja amíg új a telefonja. De 1 év után azt se fogja észrevenni, hogy az aljzat tele van porral.
2020. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ártana ha a haverod kimosná a gatyáját néha.... talán onnan koszolódik az ájfónja. Vagy nincs is neki csak okoskodik.

nekem sosem volt problémám koszos hangszóróval.

A töltőcsatlakozó elkoszolódik néha a szöszöktől, de azt egy fogpiszkálóval ki lehet szedni egy mozdulattal. Kb évente 1x-2x kell ezt megcsinálni.

Meg kell fújkálni néha körtepumpával és kész. Ehhez nem kell szakember.

2020. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hülyeség

talán a porba dobálja vagy mi

a 3 éves 7 esemnek jó a hangszórója

2020. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

XD, ha az iPhone koszolódik, akkor a Samu is, nem? Vagy az iPhone miért igen?


Én SEre tervezek cserélni Samuról

2020. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha porszívózás közben a porszívó alá tartom a telefont és körbeporszívózom.
2020. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!