Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én szeretem jobban az...

Csak én szeretem jobban az olyan telefonokat, amelyeknek kávái vannak és nem csak egy notcha, vagy akár teljes képernyős előlapja van?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
igen
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, sokan szeretik úgy, ahogy leírtad.
2020. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen szubjektív téma.

Én nem szeretem se a kávákat, se a notchot. Ezzel szemben szeretem a hajlított kijelzős telefonokat, annak ellenére hogy nem praktikus. Szép és örömmel tölt el ha ránézek.

2020. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszenek az ilyen telefonok. Az egész egy nagy kijelző, rajta egy pöttyel (kamera) :)
2020. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Noccs/csepp/akármi: ronda, idióta kényszermegoldás, naponta benne az arcodban, de a nagy lóvét azért elkérik érte - kösz, nem.


101% kijelzőarány: én kérek elnézést, hogy olyan rohadtul idétlen vagyok, hogy a csúszós hátlap miatt folyamatosan beér a tenyerem valahol... Még a legörbülő szél is kellemetlen, amikor érzed a tenyereden, akkor is, ha pöpecül kezeli a cucc. Mondjuk nem állítom, hogy jó hátlappal ne lehetne nagyon megszokni, ha jól is működik.


Hagyományos, kávás: picit emelt széllel olyan, mint az orosz űrhajósos sztoriban a ceruza: frappáns, ingyenes megoldás arra, hogy ne legyen véletlen érintés. A gond az alsó-felső káva szokott lenni, főleg ha már a kijelző is marhanagy: egyre kisebb a nadrágválaszték, meg idiótán is nézel ki, ahogy a telefonodra próbálod a zsebeket először, mert nem volt jó emberi méretű kütyü.


Aztán raksz mindre egy-egy tetszőleges védőtokot, és marad gyakorlati jelentőség nélküli esztétikum az egész.

2020. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!