Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol rendelnétek ITTHON Huawei...

Hol rendelnétek ITTHON Huawei P30 Lite (2020) New Editiont?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül bárhol.

[link]

2020. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na pont nem ezekre gondoltam kösz árgépet és tsait én is tudom használni
2020. jún. 13. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor, mi a probléma?

Most írjam le, hogy nekem xy bolt a szimpatikus ezért és ezért?

Azzal előrébb vagy?

2020. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyan bolt pl ahol nincs egy valós cím csak egy mobilszám meg egy semmi mail cím, ahol nem tudni konkrétan mely cég áll mögötte (székhely adószám...) ahol nincs egy ÁSZF.... mi lesz a garival? Mi lesz a visszaküldéssel? stb....
2020. jún. 13. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Turbado megbízható ezek közül, a többit nem tudom, ha erre vagy kíváncsi.
2020. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Turbado ezek közül a legjobb.
2020. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Turborado

Eumobil

Alza


Ezt a 3-t tudom ajánlani mert ezektől a cegektől sokszor rendeltem már és nem volt még egyszer sem gond :)

2020. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Turbado-t én is csak ajánlani tudom, az egyik legjobb mobilos webshop, anno 5 éve az előző telefonomat onnét rendeltem, semmi probléma nem volt! A telefon 4 év alatt végig tökéletes volt, így sosem kellett az alap 2 év garancia, de a kapott papír szerint GYÁRI garanciát adnak, a weboldal szerint pedig nem javítanak, hanem mindenképp új telefont kapsz helyette! Valós cím? A Turbado: 1013 Budapest, Attila út 2 - néhány másodperc volt kiguglizni!

Alza? Nem tudom! :/ Igaz, nem telefon, hanem konyhai aprító, de mi megjártuk azzal a webshoppal, inkább óvaintelek tőle!

Viszont a Google-szolgáltatások hiánya miatt én nem vennék olyan Huawei-típust, ami 2019 Augusztus után jelent meg, de ha Téged ez nem zavar...

2020. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Kicsit nézz majd utána, vannak kiskapuk amiket a Huawei ki is használ, ilyen pl ez a telefon, amiben még licencelt alkatrészek vannak, kicsi módosítással.

2020. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!