Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Víz érte a xiaomi telóm...

Víz érte a xiaomi telóm hangszóróját, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fürdés közben történt, de nem ejtettem vízbe, éppen csak egy mm víz volt ahová tettem, és csak utóbb vettem észre, hogy abban állt. :/ Pár csepp, viszont ezt is megérezte sajnos, sokkal halkabb és kicsit recseg. :'( szétszedni ezt a telót nem lehet. :( Van vmi tippetek vagy ezzel elbasztam?:( Xiaomi redmi note 7
2020. jún. 13. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
egyből kellett volna szétszedni, kiszárítani, állítólag ha egy tál rizsbe beleteszed, akkor az felszívja a nedvességet.
2020. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a telót nem lehet szétszedni, írtam is. Nem levehető a hátlapja, sem máshol nem szétszedheto.
2020. jún. 13. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Pedig szét lehet szedni, csak te nem értessz hozzá.

A rizs meg egy baromság, ne csináld.

Egy hajszárítóval fújasd jó sokáig, de ne nagyon közelről és langyossal.

Kifogja száritani.

2020. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta én is pont a szárítást csinálom, remélem működni fog!:(
2020. jún. 13. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
A hajszárító nem tesz jót az érzékeny belső elektronikának a telefonban. Tehát semmivel sem jobb tipp, mint a rizs. :)
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tesz jót az elektronikának a hajszárító?

Az akkunak valóban nem jó a hő, de 45 fokig annak sem lesz semmi baja rövid távon.

2020. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár percig hajszaritoztam, huh, visszajött a hang, semmi baja, elmult a recseges is. :D máskor nem viszem be a fürdőbe.
2020. jún. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!