Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ideális puska telefon?

Az ideális puska telefon?

Figyelt kérdés

Melyik telefont mondjátok hogy a legjobb róla puskázni?XD

(remélem tanárok nem olvassák :P)


2010. júl. 31. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
Ja igen.. És úgy lett meg nekem a telefon, hogy azelőtte még nem is láttam élőben.. :)
2010. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy leesik az x6 ára habár 20000 hogy fogeesni nem hiszem :S tul becsülnek mindent 3gs ért is adnék max 60e-t nem hogy 200e 32gb osan xD
2010. júl. 31. 23:04
 23/76 anonim ***** válasza:

Hát igen.. Az Apple tényleg irreálisan drága.. Sokkal jobb telefonok is vannak nálla olcsóbb árakon..

Nem mondom, hogy az Iphone rosz, de szerintem sem éri meg az árát.. Hiába hűségnyilatkozat meg stb..

Igazából szerintem az lenne a reális ár, mint Amerikában..


Hát.. 20.000 Ft- ot sajnos én sem hiszem, hogy esni fog az X6- os ára.. De véleményem szerint jobb, mint az 5800.. Érdemes lenne rá spórolni inkább..


De ha Nokia 5800- od lesz, szerintem azt sem fogod megbánnni.. (De ha én lennék a helyedben, akkor megvárnám az X6- ot..)

Tudom milyen nehéz a telefonválasztás.. :(


Addig is.. Olvasd el a két telefon tesztjét, hasonlítsd össze őket.. Nézz videókat róla..

És ami nagyon fontos nállam a mások véleménye.. Ezért javaslom a fórumok átolvasását a telefonról (a mobilarena- s fórumokat javaslom)


Nekem is sok telefon kellett a Samsung előtt.. Már majdnem meg is vettem a kiszemeltet, de a fórumok olvasása után inkább mégsem tettem.. (Ez volt például az LG Aréna- nál is..)


Uhh.. Kicsit hosszú lett.. :)


Tehát azt javaslom, hogy gondold végig, hogy melyik felel meg a legjobban a céljaidnak.. :)

2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:

Hát én ugy vagyok vele h nem birom applet egyedül a 3gs tetszik de az meg tul drága.Nem akarom azt hogy még gyüjtsek pénzt így is hülyének érzem magam hogy ennyi pénzt kiadok 1 telefonra én így adnék érte lét:

3gs: 55e x6: 48e 5800:35e így talán még normális ár is lenne de többet nem szívesen adnék értük

2010. júl. 31. 23:34
 25/76 anonim ***** válasza:

Hát igen.. Így biztos, hogy többet adnának el belőlük, de azért kell egy kicsit magasabb ár, hogy el lehessen választani az olcsóbb kategóriát a prémium kategóriától..

Én sem vagyok Iphone ellenes csak nagyon drága.. (Ahoz képest, hogy a hasonló tudású vagy jobb telefonok olcsóbbak..)

De az Iphone hatására indultak el a többi gyártók is érintőkijelzős telefonokat gyártani..

Tehát ha nem lenne Iphone, lehet, hogy most nem lenne miről beszélgetni (5800, X6.. :)

2010. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt jol látom 60e? x6?

---

Amugy én nem birom applet ha meglátom elfog az undor XDD de a 3gs nagyon jo kis cucc csak drága de ha anyi lém se lenne 200e ért nem vennék telot

2010. júl. 31. 23:52
 27/76 A kérdező kommentje:

azt hiszem használt -.-

kül mi a vélényed érdemes 1-2 honapos használt telefont venni?

2010. júl. 31. 23:54
 28/76 anonim ***** válasza:

miért nem bírod az applet? Ha az árak miatt akkor kicsit megértem, de más bajod nem nagyon lehet a termékeivel. Le lehet pontozni, de az apple igenis jó telefonokat, számítógépeket, lejátszókat gyárt. Talán a legjobbakat.

Ottvan pl. az IPhone: 2007-ben, mikor megjelent, a legjobb telefon volt a piacon. Sokan vették,veszik. Kell a népnek. Lehet hogy valaki pofátlanságnak érzi, hogy "újrafeltalálják" a videótelefonálást az Iphone4-ben, de egy átlag embert ez nem zavarja.

Én is sokallom az árát, de Amerikában nem 120 ezreket keresnek az emberek, ha meg netán igen akkor sem adóznak el belóle százezret...


Ez az én véleményem...

2010. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:
Pont az ár miatt. Meg van 1 iPod classic-om azt 1x az itunes letörölte az összes zeném ami a rajta volt azota utálom XD
2010. aug. 1. 00:06
 30/76 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy az az iTunes hibája... valamit elkattintottál az biztos...
2010. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!