Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger vagy telefon hiba?...

Messenger vagy telefon hiba? Hiba a médiafájlok betöltésekor.

Figyelt kérdés
Honor 10-es telefonom van, tegnap óta nem tudok közvetlenül a messengerből képeket küldeni, mert csak a fenti hibauzenetet kapom. App törlése, re-installálása, telefon ujrainditasa is megvolt már, nem is egyszer. Valami ötlet?

2020. jún. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A kép típusa? Nem mindegyik képet szereti elkuldeni vagy elfogadni.
2020. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egesz galériat nem latom, nem csak bizonyos kepeket :( es semmi mas nincs benne, mint ami eddig volt, telefonnal keszitett fotók meg screenshotok
2020. jún. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti Android vagy custom rom? Frissítés volt? Esetleg próbáltál telefon visszaállítása alapra vagy ilyesmi?
2020. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orion68 válasza:
Dettó nálam is. Minden gyári And 9.01. Ma jelentkezett. Frissítettem utána a Messengert, újraindítottam, töröltem az utolsó képeket, sajnos nem segített.
2020. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orsi2006 válasza:
Ugyanez történt velem is. Az segített, hogy letiltottam a tárhelyhez való hozzáférését az appnak, majd a messengeren belül újra engedélyeztem. Remélem ez segít, bár a kérdés egy jó ideje volt föltéve
2021. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!