Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 15%ról 30%ra megy fel töltélté...

15%ról 30%ra megy fel töltéltés nélkül (kikapcsolva) a telefonom?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges ?

(Tudom hülyén hangzik de ez már a második esett h ezt csinálja)

Huawei P8



2020. jún. 15. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy

1. el van kalibrálódva az akku, ezt 2-3 teljes feltöltéssel-lemerítéssel tudod orvosolni

2. haldoklik az akku. Ha még az eredeti van benne, akkor inkább ez a valószínű.

2020. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül halálos, de semmiképp nem egészséges a jelenség!


Próbáld meg feltölteni 100%-ra (normális töltővel, és nem pedig öntöltéssel :D), majd lemeríteni 0-ra.

Ha nem segít, akkor sajnos az akkumulátor csere oldja csak meg a problémát (Mondjuk én már nem költenék arra a telefonra jelentősebb összeget).

2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eleve mindig feltöltőm 100%ra de ameddig rajta van nem használom.

Az eredeti gyári töltőét használom.


De köszi a válaszokat.

2020. jún. 15. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj, te eddig úgy használtad, hogy teljesen lemerítetted aztán teljesen feltöltötted?
2020. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen merítettem le általában 10-15% között teszem rá és amikor jelez egyből leveszem nem hagyom tovább rajta.
2020. jún. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!