Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani hogy teljes...

Be lehet állítani hogy teljes képernyős médiát elforgasson a telefon kikapcsolt képernyőforgatásnál? (Android)

Figyelt kérdés

Rettenetesen idegesítő az automatikus képernyőforgatás funkció, viszont egyetlen egy esetben nagyon hasznos lenne: ha média (kép, videó) van megnyitva és csak az van teljes képernyőn. Jelenleg állandóan ki-be kell kapcsolgatnom a forgatás funkciót a menüben ha csak simán használnám a telefont vs. ha megnéznék normálisan egy képet vagy videót.

A youtube alkalmazás így működik, kikapcsolt forgatás mellett is fekvő helyzetben teszi fullscreen-re a videót, imádom ezt a funkciót. Hasonló megoldás lenne pazar a galériához és a facebookhoz például.

Android 9-es xiaomi telefonnal rendelkezek, ha ez számít.


Be lehet ezt állítani valahogy?


2020. jún. 3. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Használd VLC-t talán a legjobb videó-zenelejátszó androidnál én is ezt használom van felugró lejátszó is rengeteg beállítás és a képernyő elforgatást is be lehet állítani szóval legjobb és hirdetések sincsenek benne.
2020. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az Android 9-ben megvan-e már ez a funkció, de az Android 10-ben az alsó menüsor jobb szélén megjelenik egy forgatás ikon, ha fullscreenben nézel videót a böngészőben. Én nagyon sokáig nem vettem észre, úgyhogy szerintem először csekkold hogy nálad ott van-e.


A Youtube app automatikusan elforgatja kikapcsolt forgatás mellett is.

A Google Photos pedig sehogy sem forgatja, és az ikon se jelenik meg, ez sajnos idegesítő.

2020. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt a böngészős dolgot majd megnézem, köszi.

Igazából a böngészőben levő videók, facebook képek/videók, illetve a saját galériában levő fotók/videók amiket a leggyakrabban nézek.

(Meg a youtube, de ott szerencsére szuperül megoldották.)

2020. jún. 3. 11:32
 4/4 MancsWolf ***** válasza:
Droid 10 alatt minden fullscreen média esetén (galéria is) megjelenik egy kis ikon navigációs sávban amivel tudsz forgatni.
2020. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!