Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az insta fiókjaimmal?

Napsugár987 kérdése:

Mi történt az insta fiókjaimmal?

Figyelt kérdés
Mint manapság majdnem mindenkinek, nekem is van egy insta fiókom. Olyan normális... sztorik, képek stb. De! Nemrég csináltam egy ilyen rajzos fiókot is mellé... azt tegnap letöröltem, de nem tűnt el a fő profilomról (a fiók hozzáadása menüpontnál még látható a fiók). Aztán ma csináltam még egy fiókot (próba idk), majd letöröltem és az is ott ragadt. 30 nap után el fog tűnni? Vagy mit kéne tegyek?

2020. jún. 15. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha Androidos készüléket használsz, akkor egyszerűen csak töröld az instagram alkalmazás adatait.

Lépj be a beállításokba, azon belül az alkalmazásokhoz, ott az alkalmazáskezelőbe, azon belül az instagram-ra, majd válaszd a "tárhely" menüpontot, és végül az adatok törlése lehetőséget. Meg fogja kérdezni, hogy biztosan szeretnéd-e törölni az alkalmazás adatait, de nyugodtan okézd le.


Ha pedig IOS-t (IPhone) használsz, akkor töröld le, majd telepítsd újra az instagramot.

2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia kedves válaszoló! El sem tudod hinni, hogy mennyit segítettél most nekem ezzel a válasszal!!! Nagyon szépen köszönöm!!!! Egyébként ios-os vagyok. Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszodat ááá!!!!! Nagyon. Tényleg. Köszönöm!!!! ❤️❤️❤️
2020. jún. 16. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, örülök, hogy segíthettem.


Ha esetleg valamivel elakadnál, akkor nyugodtan írj egy üzenetet, és ha tudok, akkor segítek megoldani a problémát.

2020. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!