Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Samsung A szériás...

Akinek Samsung A szériás telefonja van az mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 23:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Nálunk cégnél A20E és A40 van. Kipróbáltam mindkettőt, szerintem teljesen korrekt telefonok. Nyilván ha belső hardvert nézel, akkor ugyanazért az árért lehet jobbat kapni pl. Xiaomiból, de én tényleg pozitívan csalódtam bennük.
2020. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A50-em van és nem jött be. 3 éves Huawei több tekintetben is jobb volt mint ez. Most 1 éves, és a boaszantó hibáit tetézi, hogy elkezdett fagyogatni.
2020. jún. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A70-em van tavaly szeptember óta. Már másodszor kell szervizbe vinni, mert beragad a halkító gombja és emiatt biztonsági üzemmódba kapcsol újraindításkor.


Ettől eltekintve egész jó. Nem akadozik, nem fagy le, gyors, bírja amit bírnia kell. Viszont tény, hogy anno a Honor 8-amat sokkal jobban szerettem.

2020. jún. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam megszokni az a70 rt huawei P10 plus után, de nagyon sokan megelégedéssel használják körülottem
2020. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A50-em van. Közel egy éves. Én elégedett vagyok vele.
2020. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén A50-em van, tavaly októberben vettem, a kameráját leszámítva elégedett vagyok vele: gyors, nem fagy, akadni is csak nagyon ritkán szokott, üzemidő jó, kijelző úgyszintén, a rajta levő rendszer is szimpatikus. Ha most vennék telefont, ugyanezt venném. A családban van két régebbi A-szériás Samu, azokkal sincs különösebb gond, aki használja, elégedett vele.
2020. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A50 van anyámnak, nagyon meg vagyunk elégedve nekem. De az igazi vagány telefonok a 2015ben megjelent A szériás Galaxyk voltak, nekem volt egy első generációs A5ösöm, amit 4 évig nyüstöltem 110%-on, mai napig tökéletesen működik, de már nyugdíjba vonult. Az a telefon érzésre jobban össze volt rakva, mint egy mostani csúcskategóriás Samsung, vagy Iphone, prémium kategóriás fém háza volt. Ehhez képest az A50 és A51 gagyi kínai minőségnek hat.
2020. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!