Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud az apple pay-el...

Valaki tud az apple pay-el segíteni?

Figyelt kérdés
Eddig egy kártyám volt és arról fizettem a spotify-t,icloud tárhelyet stb. és most betettem egy másik kártyát amit beálítottam alapértelmezett fizetési módnak. Akkor most erről a kártyáról fogja fizetni ezeket vagy arról amivel elsőnek fizettem?

2020. jún. 18. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arról amelyik az alapértelmezett.
2020. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, amikor az én iCloud fiókom "született", még ApplePay sem volt a kanyarban sem.. De más online szolgáltatás tapasztalataiból úgy gondolom, hogy ha több kártya is rögzítve van (és ez mindenhol így van, nem csak az Apple-nél), az alapértelmezett mindig csak az új vásárlásoknál az, a korábbiak arról mennek, ami be van neki állítva. Szép is lenne, ha nem így lenne.. Ezt támasztja alá az is, hogy hpl. van két kártya regisztrálva, és az, amiről eddig fizetted lejár, nem fogja automatikusan vonni a másikról, azt neked kell beállítani.
2020. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!