Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megtartanom a Telenor...

Érdemes megtartanom a Telenor "Hello Data" előfizetésem?

Figyelt kérdés

Csak a mobilnet miatt tartottam fenn, mert korlátlan mobilnetet ad kb.5500 forintért.

Ha lemondom, nem fogom tudni újra kötni, mert ezt a csomagot már nem forgalmazzák.



#Telenor #Hello Data #Mobilnet etlőfizetés
2020. jún. 18. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Tartsd meg, mert enyiért hol kapsz mobilnetet megbízható lefedettséggel?
Tartsd meg, mert hosszutávon jól jársz vele! Örülj hogy van élő Hello Data előfizetésed
Nem érdemes megtartanod, drága muri
Miért tartanád meg? A DIGI 0 HUF-ért ad korlétlan mobilnetet....
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a digis rész valami bujtatott reklám?
2020. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Melyik agysebész szavazott a digis lehetőségre? 🤦‍♂️
2020. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Nem dolgozom, nagyon kellene az a havi pár ezer forint, amibe kerül az előfizetés, de ha végre sikerülne elhelyezkednem, nagyon jól jönne a korlátlan internet, mivel kis túlzással a jelenlétemért fizetnének, bőven ráérnék mellette internetezni. Bármennyire nehéz, próbálom megtartani és fizetni az előfizetést, mert ilyen olcsón hasonló mobilinternet, hűségidővel sem nagyon, hűségidő nélkül pedig végképp nincs.
2020. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi a baj a digis nettel?

Hogy gyengécske a lefedettsége? Vagy a megbízhatóságával van baj?

2020. jún. 20. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz a lefedettsége és lassú is, mivel még tesztelési fázisban van.

Jól hangzik, hogy korlátlan meg ingyen van, de ha pont olyan helyen vagy, akkor kétséges, hogy működik.

2020. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!