Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vettem egy Iphone SE...

Nem rég vettem egy Iphone SE 2020 készüléket, és mikor az ujjam az előlapi kamera elé, kamerához ér, elsötétül egy pillanatra. Ha elveszem onnan az ujjam, újra visszatér. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés. Nem értek ezekhez a dolgokhoz egyáltalán. A beállításokban is kerestem, de nem találtam semmit ami jó lenne rá. Több helyen nézelődtem de semmi. Reméltem, hogy itt valaki tudja.:D Válaszokat előre is köszi!:)

2020. jún. 20. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Közelség érzékelő talán.


Te is troll leszel majd? Kéne már egy találkozót kitalálnotok...

2020. jún. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a 21. században, az egy közelségérzékelő lesz.
2020. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve fényérzékelő, jellemzően "Automatikus fényerő" funkcióként találkozhatsz vele.
2020. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, ha a fuledhez emeled, felesleges meríteni az akksit a kijelzővel, ezért leveszi a fenyerőt automatikusan.
2020. jún. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A normális működés jeleit mutatja a készülék!

Tessen megnyugodni! :)

2020. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!