Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samaung Galaxy A7 telefon...

Samaung Galaxy A7 telefon megérné hosszútávon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már fél éve elkezdtem gondolkozni egy új telefonon,mivel a mostani nagyon lassú,borzalmasan működik.

Na de a jelenlegi telefonomról:

Számomra ismeretlen volt ez a márka,(Leagoo) de megvettem ezt a telefont,mert szupernek adták elő. Pár hete úgy észleltem,hogy valószínüleg vírusos.

De a fő kérdés:

Samsung Galaxy A7-es telefont néztem ki magamnak,viszonylag baráti az ára. Ismerem a márkát értelemszerűen.

-Megérné hosszútávon?

-Aksi mennyi ideig bírja?

-Kamerája használható? (Szeretek fotózni,ez nekem egy fő szempont)

-Ha a mostani telefonom vírusos,a SIM kártyát átrakhatom az újba,vagy azt is cseréljem?

-Mekkora a képernyő mérete?(A legtöbb helyen 6-ot olvastam,de az aki "kínálta" 5-öt írt. Lehetséges,hogy elírta.)

Illetve teljesen random vélemények is érdekelnek,pozitív és negatívak egyaránt! Ne kíméljetek!☺

Ha valamit elírtam,bocsánat! Ha valami nem érthető szóljatok!

Hálásan köszönök szépen minden választ előre is!❤



#telefon #kamera #Samsung #új #Vírusos telefon
2020. jún. 20. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Használt telefonban gondolkodsz ezek szerint?

Mennyi a max keret, amit telefonra költenél?

2020. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen,használt,céges telefon. Azt írták,hogy egyszer-kétszer volt bekapcsolva.Vigyáztak rá.

65000ft-ért kínálják,a maximum keretem 70000ft.

Köszi!

2020. jún. 20. 10:42
 3/13 A kérdező kommentje:

De a 70000ft az már tényleg a nagyon maximum,kibővített keretem. Először 50000ft volt max,de annyiért nem adtak tényleg megkímélt állapotban lévő telefont.

Még ez a 65000ft is necces volt,de még a talán vonalon van.

Egyébként,ha valakinek úgy kényelmesebb,írhat privátot is!

2020. jún. 20. 10:49
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Aha...

nagyon elkötelezett vagy e telefon iránt? :D

Csak mert ennyi pénzből lehet venni Xiaomi Redmi Note 9S-t is újonnan, vagy Note 8T-t.

Ha nagyon elkötelezett vagy a Samsung iránt, akkor még ott van a Galaxy A40 is.

És ne felejtsd el, hogy ezek új telefonok, a két Xiaominak (9S: 5020 MaH, 8T: 4000 mAh) sokkal nagyobb akkuja van, mint a másik két Samsungnak.

2020. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Itt az összehasonlítás:

[link]

2020. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem,meggondolom a döntést! Köszi a segítséget! Ezek a Xiaomi/Redmi telefonok ezek szerint tényleg nagyon jók?

Csütörtökön néztem egy Redmi 8-at tetszett,de ott brutális ára volt. Nem ragaszkodok a Samsunghoz,csak ez volt kedvezőbb. Ha van még valami tipped,azt várom! Ment az értékelés,mégegyszer,köszönöm!❤

2020. jún. 20. 11:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mertem megvenni,mert nem ismertem a márkát,mint Redmi,nem akartam mégegyszer elkövetni ezt a meggondolatlan hibát.Ha Xiaomit mond a srác,akkor már más lett volna…😂
2020. jún. 20. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A Redmi a Xiaomi almárkája, olyan mint a Huaweinek a Honor :)

Egy Redmi 8 turbado-n 40 ezer forint. :D


"Ezek a Xiaomi/Redmi telefonok ezek szerint tényleg nagyon jók?"

Ár-értékben igen, és minőségük is jó! Anyukámnak egy Redmi 7A van, az nagyon nem egy erőmű, de mégis kitűnően működik.


Viszont: Ha Xiaomit veszel, mindenféleképpen menj be egy boltba, és nyomkodd meg a telefont, hogy tetszik e a kezelőfelülete (A Xiaomi ún. MIUI-t használ), mert ha nem, akkor kellemetlen lesz mindig azt bámulni meg használni. :)

Nekem pl nem tetszik a Samsung One UI-ja sem, de kinek mi.


"Ha van még valami tipped,azt várom!"

Nem, igazából én ezeket a telefonokat ajánlanám neked, ha nem nagy a 6,67" akkor mindenféleképpen a Redmi Note 9S, ha meg igen akkor Note 8T. ;)

Előbbiben nincs NFC, arra figyelj!

2020. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké,arra mindenképpen figyelni fogok!

Akkor majd elnézek egy bolta!

Mióta jött be a divatba a Redmi? Mert a legtöbbről tényleg jókat írnak,de csütörtökön hallottam először ezt a márkát. Ennyire új?

Köszönöm szépen a segítségedet! ❤☺😊

2020. jún. 20. 12:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neem, igazából mióta bennvan a Xiaomi, így a Redmi is, csak nem szokták külön említeni, úgy hogy "redmi". Általában elémondják hogy Xiaomi. 😄
2020. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!