Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul az iPhone 7 Jailbrea...

Nem indul az iPhone 7 Jailbreak után, Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy az iPhone 7 telefonomat jailbreakeltem (unc0ver)csak amikor letöltöttem egy appot akkor ugye újra kell indulnia a telefonnak.De nekem leragadt az Apple logónál és ki,be kapcsolgatott de tovább egyszer se ment. Ötlet?Megpróbáltam újratelepíteni de a végén hibakódot írt ki. Ha átteszem Recovery módba akkor egy idő után kilép. próbáltam, hogy újracsatlakoztatom közben de semmi.de néha megjelennek random fehér vonalak meg pöttyök is, Egyszer az újratelepítés végén visszaállítottam a recovery módba mert lecsatlakozott, azt írta ki, hogy kész de semmi.

2020. jún. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

ezeket teheted:

[link]


DFU módban sem sikerült visszaállítani a gyári rendszert?

2020. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem nem sikerült de már megoldottam de azért köszi

kaptál egy zöldet :)

2020. jún. 20. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan oldottad meg, hátha segít másnak a megoldásod?
2020. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eljutott egy ideig a vonal az ujratelepítéskor de aztán kikapcsolt. Az volt a baj hogy a kábel meg volt törve.
2020. dec. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!