Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 plus telefonom van,...

Suxim kérdése:

Iphone 7 plus telefonom van, nem tölt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Májusban lett 3 éves (tudom, alapból már probléma az aksinak...)

Nos, a problémám az lenne, hogy nem tölt.

Próbáltam új kábellel, másik adapterrel, a gépbe is bedugtam, és sehogy sem tölt MÁR. (eddig megfeszített töltővel töltött.)

Ha átalakítót dugok bele (mivel ezen nincsen jack csatlakozó) akkor az teljesen jól működik, tehát nem értem miért nem tölt.


Ötleteket kérnék.

Én arra gondoltam, hogy 1 iphone szervízbe elviszem, megkérdezem, hogy mi lehet a baja, és mennyibe kerülne a javítása...

Mindenképpen elviszem, de ha valaki tudna valami otthon megoldható okosságot, vagy ötletet amit próbálhatnék, azt elfogadnám.

Köszönöm előre is.



2020. jún. 20. 23:19
 1/2 anonim válasza:
Vagy a töltő kábel nem jó vagy a töltő bemenet. Lehet a töltőbemenetnél egy olyan megoldás hogy kitakarítod fogpiszkálóval. Ne félj belenyúlni nem lesz semmi baja!!
2020. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már kitakarítottam, amint írtam, új kábellel is próbáltam.

Amint írtam, az átalakítóval semmi probléma nincs, hiába ugyan oda megy...

2020. jún. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!