Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FRP lock megoldható egy...

FRP lock megoldható egy szimpla gsm dokinál?

Figyelt kérdés

Találtam egy telefont frp lockal és az a kérdés, hogy ha beviszem a gsm-be akkor minden gond nélkül meg tudják nekem csinálni, vagy várni kell valami frisstésre ahogy azt az illető mondta akitől venném?

Illetve nagyjából mennyibe kerülne?



2020. jún. 22. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a telefon lopott, azt remélem leszűrted.
2020. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lopott dolgot venni/árulni, és még nyilvánosan hirdeted is magad? Elég könnyű célpont vagy a hatóságnak.
2020. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

meg tudod otthon is oldani ha van egy kis eszed

de ha sikerül bekapcsolni le fogja adni a jelet és mennek érted és visznek a böribe

2020. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Öreg te olyan kr3tén vagy xD

Tudsz olvasni?

Oda írtam, hogy én szeretném megvásárolni te agyhalott :)

Ja és nem akarsz rasszista lenni, de az vagy! Legalábbis a kommentedből ez szűrődik le.


Oké odaírhattam volna, hogy "Jófogáson találtam" elismerem kicsit félreérthető.

De azért durva, hogy egyből a keménykedés, gyűlölködés jön.


#4 Te Amúgy mondd már meg, hogy ha tényleg lopott és be is kapcsolom akkor mi f*szt jelent, hogy leadja a jelent?


Te tényleg ennyire hülye vagy? :D


Ez nem Hollywood. Ez csak egy telefon te r3tardált. Senki nem tudja, hogy hol van vagy ki a tulajdonosa.

Nem figyelnek minden mobilt, hogyha egyet ellopnak akkor megtalálják. Meg ha a google véletlen pont elküldi a tartózkodási helyemet azzal se lehet mit csinálni. Hú odaírja, hogy bejelentkeztem a telefonról 6 perce Hungary Budapest. Pfff... Jönnek a rendőrök mi? Majd ha egész pestet átkutatták. Na meg mi van ha csak a mobilért mentem fel, és Németországba lakom? Hagyjuk már. Még, hogy én vagyok a hülye. Kár volt kiírni a kérdést.

2020. jún. 23. 08:56
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja és kedves 3-mas..

Jelents nyugodtan. Téged visznek be hamis vádaskodásért, és rasszizmusért.

Mit mondanál? "Gyakorikérdéseken valaki kérdezett."?

2020. jún. 23. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:

"Te tényleg ennyire hülye vagy?"

nem, de ha a tulajdonosa beállította a telefon keresését akkor leadja bizony a helyzetét.

szóval azt ajánlom legyen összekészítve egy kis táskába gatya, zokni, szappan és vazelin hogy ha menni kell a böribe ne akkor kelljen kapkodni a csomagolással :D

2020. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező...

Látszik nem igen vagy tisztában az átlag emberek jogaival!

Vádaskodás nem létezik, esetleg rágalmazás, ami alól egy nem rossz ügyvéd szépen kiemeli a vádlottat.

A rasszizmus pedig nem bírósági ügy szóval azt kapásból nem hozhatnád fel ellene mivel nincs rá kézzelfogható bizonyítékod és ha lenne se lehetne belőle semmi...

Az több mint valószínű hogy egy lopott vagy egy valahol elhagyott telefon amit valami naív "emberke" egy gyári resettel akart orvosolni de ahhoz már IQ 0 volt hogy előre gondolkozzon az FRP Lock kapcsán :)

2020. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!