Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung J5-rôl megéri Apple...

Samsung J5-rôl megéri Apple SEre váltani?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
nem.
2020. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2020. jún. 24. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Samsung J5-ről való váltással, nehezen lehet mellélőni...

Ha a 2020 SE-re gondolsz, akkor tuti.

A régebbi SE meg kicsit gondolkodós: így nem fogod élvezni az Apple által nyújtott hosszú frissítési élettartamot, de a telefon tuti jó lesz.

2020. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Az Apple sosem éri meg. Neked kell tudnod hogy azt a készüléket szeretnéd, de ár-érték arányban az Apple sosem éri meg. Ha olyan váltást akarsz ahol nem szúrják ki a szemedet hanem a pénzedért hasonló értékben is kapsz semmi képpen sem Apple-t vegyél.


Ha te az Apple-t szereted és úgy érzed van rá 200 000 forintod (ha jól rémlik annyi az új SE) akkor vedd meg, neked kell tudni hogy megéri-e számodra. Nem fogsz rossz telefont kapni, csak közel sem abban az értékben mint amit fizetsz, ugyan ennyi pénzért sokkal komolyabb telefont vehetsz pld egy Xiaomi vagy Samsung vagy egyéb androidos márkából.


Objektíven nézve az Apple sosem éri meg.

2020. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm.


A Samsung 500k-s telefonkai nem túlárazott vagy a Huawei 1 milliósa?


Olvastam, hogy az Apple már változtatni fog az árazáson, de azt is olvastam, hogy van android ami az Applelel vetekszik árban, tehát nem mondhatjuk, hogy az Apple a "gonosz".

2020. jún. 24. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyilván az átlag embernek egy 500 000 vagy 1 000 000 forintos telefon drága, de ez nem jelenti feltétlen azt hogy túl árazott. Nem tudom melyik készülékekre gondolsz, így lehet hogy azok valóban túl árazottak, de amire utaltam az hogy az Applenél átlagosan a telefon értéke fele annyi mint amennyit kérnek érte. Nem költői túlzással általában ugyan annyi pénzért bármelyik másik cégnél kétszer olyan erős hardware-t kapsz.


Az Apple nem gonosz és nem fog változtatni az árazáson ebben biztos vagyok. Nem gonosz ez az üzleti modelljük, ők azzal adják el a telefont hogy "Ami drága az jó" és sikerül nekik. Ettől ők nem gonoszak, ők is pénzből élnek, mindenkinek a saját döntése hogy mit vásárol. Az Apple tipikusan az a cég ahol 9 forintot költenek a marketingre és 1-et a termékre :)


A desginjaik egyébként jók, de ez nem ok a 2x-es árra minden terméküknél úgy hogy az OP rendszerük egy évekkel lemaradt bug halmaz :)

2020. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
iCloud és Apple tvt is néztem tôk jók a havi árak, nem drágák..
2020. jún. 24. 22:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodom, hogy megéri-e az SE vagy várjam meg a 3-at 2021-ben elvileg lesz.
2020. jún. 24. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Megéri. Utána 5 évig nem lesz gond a frissítésekkel, androidnál a felsőkategóriában is csak 2 évig tartanak
2020. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi. #4 As Apple kívül melyik tech cég figyel a környezetvédelemre? Na?
2020. jún. 24. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!